Kocaeli Ekran Değişimi

 

Kocaeli ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar tercih edilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Kocaeli ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndermeniz ve ekran değişimi hizmetleri almanız mümkündür. Servisimize gelen cep telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir. Bunların yanı sıra teknik servisimizde ekran değişimleri garantili olarak gerçekleştirilir. Sizler de Kocaeli garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda oluşan sorunları ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kocaeli

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda konusunda uzman bir ekip ile ekran değişimi yapar. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra iPhone telefonların ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlar üzerinde çeşitli testler ve kontroller yapılır. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Kocaeli

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerinde garantili hizmetler verir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları Kocaeli garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimi yapıldığı sırada ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Kocaeli

Xiaomi garantili ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekiple hızlı ve güvenilir çözümler sunalım. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları garantili ekran değişimi Kocaeli ile ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır ve bunun ardından ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Kocaeli

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve uygun fiyat aralıkları ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimizde ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Bunların yanı sıra ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunulduktan sonra telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir