Manisa Ekran Değişimi

 

Manisa ekran değişimi sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda ortaya çıkan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca değişimler alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Manisa ekran değişimi ile telefonlarınızı kargo ile teknik servisimize gönderebilir ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bu şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo ile gönderilen telefonlarda ekran değişimleri en kısa sürede yapılır ve tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olan servisimizde, her zaman garantili değişimler yapılır. Sizler de Manisa garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Manisa

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve orijinale en yakın ekranlar ile hizmet alın. Servisimizde iPhone ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Teslimat öncesi sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Manisa

Samsung ekran değişimi için sizler de kaliteli ve uygun çözümler arıyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Teknik servisimizde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Hızlı ve güvenilir hizmetin en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çalışır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik ya da çatlak gibi sorunları garantili ekran değişimi Manisa ile ortadan kaldırabilir ve sorunsuz ekranlara sahip olabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Manisa

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Değişim sonrasında gerekli tüm kontroller gerçekleştirilir ve ekranda bir sorun gözükmüyorsa teslimat yapılır. Ayrıca teslimat öncesi mutlaka sizlere de ekranlarınızı kontrol etme imkanı tanınır.

Huawei Ekran Değişimi Manisa

Huawei garantili ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman bir ekip ile hızlı ve güvenilir çözümler sunalım. Manisa garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları giderebilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde Huawei ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bunun ardından ise ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir