Mardin Ekran Değişimi

Mardin ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi arızalar için hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler eski performansına geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Parça ve işçilik garantisi ile değişimler gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Mardin ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek değişim hizmeti almanız mümkündür. Teknik servisimize gönderdiğiniz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve sonrasında kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Mardin garantili ekran değişimi ile ekran sorunlarınızdan kurtulabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Mardin

iPhone ekran değişimi için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir kadro ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunun yanında tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde değişim yapılır. Bunun ardından telefonlarınızda gerekli kontroller yapılır ve ekranlarınızda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Mardin

Samsung garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda ortaya çıkan problemleri kısa sürede giderebilir ve kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Mardin garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları için hemen servisimiz ile iletişime geçin ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi yaptırın.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Mardin

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, tüm çalışmalarında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında Xiaomi orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranların kullanılması ile ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özelliklerin tümü ilk gün ki haline geri döner.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimi ardından bilgileriniz asla silinmez. Uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve bu sayede fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgileriniz asla zarar görmez. Tabi değişim işlemlerinin tamamı her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Sizler de işlemleri yakından takip edebilir ve neler yapıldığını görebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Mardin

Huawei ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile sizlere yardımcı olan telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında ile bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir