Sinop Ekran Değişimi

 

Sinop ekran değişimi ile sizlere alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özelliklerin her biri ilk gün ki performansına geri döner. Bunların yanında siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri her zaman;

  • Marka ya da model fark etmeksizin orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Her zaman parça ve işçilik garantili olarak değişim gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Sinop ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere göndermeniz ve değişim hizmeti almanız mümkündür. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda en kısa sürede ekran değişimi yapılır ve hemen ardından tekrar kargoya verilerek tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Sinop garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sinop

iPhone ekran değişimlerinde siz müşterileri için alanında uzman bir kadro ile hizmet veren firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Sinop garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Telefon servisimizde iPhone ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişimler tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Ekran Değişimi Sinop

Samsung ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Sinop

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında işlemler yapar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları sizler de garantili ekran değişimi Sinop ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişim sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler silinmez ya da kaybolmaz.

Huawei Ekran Değişimi Sinop

Huawei ekran değişimlerinde siz müşterileri için kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler eski haline geri döner. Ayrıca değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra telefon servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu şekilde hem kalıcı çözümler elde etmiş hem de sorunsuz bir telefon ekranına sahip olursunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir