Samsun Ekran Değişimi

Samsun ekran değişimi için sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, teknik servisimize gelin ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmeti sunar. Ayrıca teknik servisimizde tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Samsun ekran değişimi hizmetleri ile cep telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve kargo ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün ekran değişimi yapılarak yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimiz ekran değişimlerinde garantili çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri Samsun garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Diğer yandan teknik servisimiz en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapar ve sizlere güvence altında bir hizmet sunar.

iPhone Ekran Değişimi Samsun

iPhone ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler sunalım. Servisimizde iPhone ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Değişim sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır ve bu şekilde hızlı ve güvenilir çözümler sunulur. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği sorunlarını Samsun garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Samsun

Sasmung akıllı telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, tüm değişimler için orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Böylece telefonlarınız için en uygun ortam oluşturulmuş olur.

Ayrıca servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında tamamlanır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Tabi ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Samsun

Xiaomi garantili ekran değişimi ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de garantili ekran değişimi Samsun ile ekranlarınızda oluşan tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda oluşan sorunlar için bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında ise telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Samsun

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılarak hizmet verilir. Bu sayede ekranlarınızda ön cam, iç ekran, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri daha sonradan telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların oluşmasını önler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir