Van Ekran Değişimi

Van ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Böylece telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinali en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.

  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz.

  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.

  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.

  • Ekran değişimi esnasında telefonlarınızdaki tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Van ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve bu şekilde ekran sorunlarınızı çözüme ulaştırmanız mümkündür. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından ödenir. Garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Van garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Van

iPhone ekran değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım. Servisimizde ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır.

Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları Van garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Servisimizde değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek hizmeti verdiğimizi de söylemek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Van

Samsung ekran değişimi konusunda sizler de hızlı ve kaliteli çözümler için bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile değişim hizmeti alın. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda çeşitli testler yapılır ve bunun ardından herhangi bir sorun yoksa telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Van

Xiaomi garantili ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan firmamız, tüm değişimleri garanti kapsamında yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları garantili ekran değişimi Van ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçaların değişimi yapılır. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Van

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri ile hizmet veren teknik servisimiz, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına kavuşur. Bunun yanında ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Teknik servisimizde yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızda görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Sizler de Huawei telefonlarınızda uygun fiyatlı ekran değişimleri için hemen bizimle iletişime geçin ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanma şansını elde edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir