Zonguldak Ekran Değişimi

Zonguldak ekran değişimi ile sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için servisimize gelebilirsiniz. Teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yapılır. Siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Parça ve işçilik garantisi ile değişimler gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Zonguldak ekran değişimi sayesinde sizler de telefonlarınızı teknik servisimize gönderebilir ve bunun ardından ekran sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargoyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız kısa sürede ekran değişimi yapılarak tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de Zonguldak garantili ekran değişimi ile kısa sürece çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Zonguldak

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler ile çalışmak için telefon servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın iPhone ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Bunların yanı sıra değişimler daima steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.

Servisimizde tüm ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Ayrıca değişimler yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişimin hemen ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler yapılır ve herhangi bir sorun olmadığı sürece sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Zonguldak

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği problemlerini Zonguldak garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra telefon servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişimin hemen ardından ise ekranlarınızda çeşitli test ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Zonguldak

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca yapılan bu değişim ile ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Zonguldak

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Böylece telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir