Tokat Ekran Değişimi

 

Tokat ekran değişimi sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında tüm değişimler için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Marka ya da model ayırt etmeden orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Tokat ekran değişimi ile aynı zamanda ekranında sorun yaşadığınız telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilirsiniz. Teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamıza aittir. Bunun yanında hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, garanti kapsamında hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar sizler de Tokat garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve teknik servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimizden ücretsiz destek almanız mümkündür.

iPhone Ekran Değişimi Tokat

iPhone ekran değişimi için sizlere konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet veren firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında çözümler sunar. Bu nedenle sizler de ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunları Tokat garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Tokat

Samsung telefonların ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman bir ekip ile hizmet veren servisimiz, aynı zamanda değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar kullanır. Bunun yanında daima orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Tabi değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve bir sorun gözükmediği taktirde telefonlarınız teslim edilir. Sizler de ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Tokat

Xiaomi ekran değişimi ile ekranlarınızda yaşadığınız kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Bunların yanı sıra değişim esnasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Değişimin hemen ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Test ve kontroller sonrasında ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Tokat

Huawei garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları garanti kapsamında çözüme ulaştırabilirsiniz. garantili ekran değişimi Tokat siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verir. Ayrıca değişim sonrasında ise yaşanan ekran sorunları için de ücretsiz destek sunar.

Telefon servisimizde tüm Huawei ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilen servisimizde ön cam değişim değil, bunun tam aksine panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunlar meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.