Şanlıurfa Ekran Değişimi

 

Şanlıurfa ekran değişimi ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırır. Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Şanlıurfa ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları bu şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Şanlıurfa

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, bir an önce servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılan değişimler aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Tüm ekran değişimleri içinse steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişimin hemen ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Buna göre herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Şanlıurfa

Samsung garantili ekran değişimi ile sizlere profesyonel çözümler sunan telefon servisimiz, değişim hizmetlerinde alanında uzman bir kadro ile çalışır. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile çözüm bulabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimiz ekran değişimlerinde uzman bir ekip ile hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimleri ise yalnızca 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zamanda gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Şanlıurfa

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapan servisimiz, profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de ekranlarınızı Xiaomi orijinale en yakın ekranlar ile değiştirmek için her zaman bizi tercih edebilir ve aynı zamanda uygun fiyatlı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bunun ardından ise ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Şanlıurfa

Huawei garantili ekran değişimi ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları garantili ekran değişimi Şanlıurfa ile ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında servisimizden ücretsiz destek almanız mümkündür.

Telefon servisimizde Huawei ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Bu nedenle telefonlarınızdaki bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun yoksa sizlerin onayına sunulan telefonlarınız daha sonra teslim edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir