Kilis Ekran Değişimi

Kilis ekran değişimi ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunların yanı sıra ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Kilis ekran değişimi sayesinde aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek de değişim hizmetleri almanız mümkündür. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa sürede ekran değişimleri yapılarak tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de Kilis garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kilis

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar yardımcı ile gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca değişimler yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise gerekli kontroller yapılarak ve sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında mutlaka sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Samsung Ekran Değişimi Kilis

Samsung garantili ekran değişimi ile sizler de ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de Kilis garantili ekran değişimi sayesinde ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Servisimizde Samsung ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca değişimler için orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim esnasında tüm işlemler ise sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Kilis

Xiaomi ekran değişimi için sizler de bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan servisimizde, son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz.

Diğer yandan servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Kilis

Huawei garantili ekran değişimi konusunda sizler de kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekran değişimlerini garanti kapsamında yapan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de garantili ekran değişimi Kilis ile ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri için daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında değişimler sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Bu nedenle kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için sizler de bizi tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir