Ardahan Ekran Değişimi

Ardahan ekran değişimi ile sizler de marka ya da model fark etmeksizin cep telefonu ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler silinmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Parça ve işçilik garantili hizmet sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Ardahan ekran değişimi siz müşterileri için kargo yoluyla değişim hizmetleri sunar. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekranları aynı gün değiştirilerek tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri de çift taraflı olarak firmamıza aittir. Ayrıca garanti kapsamında hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Ardahan garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda yaşadığınız problemleri giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ardahan

iPhone ekran değişimi için sizler de bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim hizmeti alma şansını yakalayın. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca değişim esnasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları Ardahan garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ardahan

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda birtakım testlerle kontrol edilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ardahan

Xiaomi garantili ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de hızlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Ardahan kısa süre içerisinde giderebilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Xiaomi ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Ekran değişimleri ise tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei Ekran Değişimi Ardahan

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur ve değişimin ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Sizler de sektör genelinde en ucuz ekran değişimi için bizi tercih edebilir ve profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir