Niğde Ekran Değişimi

 

Niğde ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında değişim için son teknoloji ekipmanlar tercih edilir. Servisimizde ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Niğde ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndermeniz ve değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargo yoluyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, ekran değişimi yapıldıktan sonra yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri daima garanti kapsamında yapılır. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Niğde garantili ekran değişimi sayesinde ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile değişim yaptırabilirsiniz. Bunun yanında değişimin ardından ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de yine firmamız tarafından ücretsiz destek sunulduğunu da belirtmek isteriz.

iPhone Ekran Değişimi Niğde

iPhone telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Tüm ekran değişimleri ise steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.

Diğer yandan ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin ardından ise yeni ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Niğde

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışan firmamız, orijinale en yakın Samsung ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Değişim sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları Niğde garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Niğde

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapıldıktan sonra teslimat gerçekleştirilir.

Huawei Ekran Değişimi Niğde

Huawei garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, garanti kapsamında sunduğu hizmetler ile öne çıkar. Sizler de garantili ekran değişimi Niğde ile ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Diğer yandan teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca servisimiz bünyesinde ekran değişimleri en uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sizler de ekran sorunlarınız için her zaman bizi tercih edebilir ve en ucuz ekran değişimi hizmetleri ile kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir