Rize Ekran Değişimi

 

Rize ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve telefon ekranlarınızda ortaya çıkan sorunlara profesyonel çözümler sunalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında alanında uzman ve deneyimli bir kadro sizlere yardımcı olur. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Değişim hizmetleri garantili olarak sizlere sunulur.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler silinmez.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ayrıca değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Rize ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo ile ekran değişimi imkanı sunar. Telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve aynı gün ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo aracılığı ile teslim alabilirsiniz. Kargo ile yapılan değişimlerde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında servisimizde garanti kapsamında değişimler yapılır. Düzce garantili ekran değişimi ile sizler de ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Rize

iPhoen ekran değişimi hizmetlerinde sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar be son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları tercih edilir. Değişim sırasında ise telefonlarınızdaki tüm işlemler sizlerin yanında olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan telefon servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de ekranlarınızda oluşan tüm sorunları Rize garantili ekran değişimi ile çözebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimizden ücretsiz destek almanız mümkündür.

Samsung Ekran Değişimi Rize

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize uğrayın ve sizlere alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri daima son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin ardından ise gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız sizlerin de onayına sunularak teslim edilir. Ayrıca teslimat öncesinde sizler de ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Rize

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan teknik servisimiz, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Rize sayesinde kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sırasında ise tüm işlemler her zaman sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bu sayede ekran değişimi esnasında yapılan işlemlerin her birini sizler de yakından takip edebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Rize

Huawei ekran değişimi ile siz müşterileri için kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uzman bir ekip ile değişim yapar. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve gerekli kontroller sonrasında teslimat yapılır.

Diğer yandan telefon servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda daha sonradan beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar oluşmaz. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri için hemen bizi tercih edin ve servisimiz ile profesyonel çözümlere ulaşın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir