Ordu Ekran Değişimi

 

Ordu ekran değişimi konusunda siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Bunun yanında teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Değişimler her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında değişim sırasında ise işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ordu ekran değişimi ile aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile değişim hizmetleri almanız mümkündür. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak yapılır. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de Ordu garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ordu

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere profesyonel çözümler sunan servisimiz, tüm ekran değişimlerini steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirir. Ayrıca ekran değişimleri için orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve tüm değişimler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri Ordu garantili ekran değişimi ile çözme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile değişim yaptırabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ordu

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, daima son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ordu

Xiaomi ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Ekran değişimleri sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ve her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Böylece ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Ordu

Huawei garantili ekran değişimi ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, garanti kapsamında yaptığı değişimler ile ön plana çıkar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları garantili ekran değişimi Ordu ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve değişimler tamamen sizlerin gözü önünde olur. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişimin hemen ardından ise ekranlarınızda gerekli test ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir