Avcılar Ekran Değişimi 

Avcılar ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında telefon servisimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Bunun yanında siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Avcılar ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunu cep telefonlarınız ekran değişimleri en kısa sürede içerisinde yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise bizzat firmamız tarafından karşılanır. Diğer yandan garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Sizler de Avcılar garantili ekran değişimi ile kısa sürede telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Avcılar

iPhone ekran değişimi için bir an önce bizimle iletişime geçin ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldırın. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun yoksa telefonlarınız teslim edilir. Sizler de ekran değişimi ardından kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Avcılar

Samsung telefonların ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere hizmet veren firmamız, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Avcılar garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca telefon servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Avcılar

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin gözü önünde işlemler gerçekleştirilir.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca servisimiz bünyesinde ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Avcılar

Huawei garantili ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında değişimler yapar. Sizler de garantili ekran değişimi Avcılar ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, değişimler alanında uzman ve deneyimli bir ekibin yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında servisimizde kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir