Başakşehir Ekran Değişimi  

Başakşehir ekran değişimi konusunda sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir ve bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimizi için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Bunun yanında değişimler garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Başakşehir ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargon gönderim hizmeti ile değişim imkanı sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve kısa sürede değişim yapılan telefonlarınızı tekrar kargo yoluyla teslim alabilirsiniz. Kargo ücretlerinin tamamen firmamız tarafından da karşılandığını belirtmek isteriz. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Başakşehir garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Başakşehir

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunun yanında alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılan ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan tüm ekran değişimleri için sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca değişimin hemen sonrasında ekranlarınız çeşitli testler kontrol edilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Başakşehir

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında son teknoloji ile sizlere yardımcı olur ve her zaman alanında uzman bir ekip ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Değişim esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimizde ekran değişimleri hızlı ve güvenilir çözümlerin yanı sıra her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de Başakşehir garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında ekran değişimleri yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Başakşehir

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile hizmet veren firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile işlem yapar. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez ve değişim anında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Başakşehir

Huawei ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile ekran sorunlarınızı giderin. Servisimizde Huawei ekran değişimleri her zaman son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili çözümler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Başakşehir ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir