Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile hizmet verilir. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler de performans açısından hiçbir değişiklik yaşanmaz. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi kapsamında yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi hizmetleri ile telefonlarınızı kargo yoluyla servisimizde gönderebilir ve bu şekilde ekran sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak yine kargo aracılığı ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamıza aittir. Servisimizde çizik, kırık, çatlak ekran değişimi hizmetleri siz müşterilerimiz için garanti kapsamında gerçekleştirilir. Garantili ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve firmamız ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alma şansını elde edin.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde yapılan Samsung ekran değişimi hizmetleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Birçok akıllı telefon kullanıcısının ekran değişimi sırasında merak ettiği konulardan biri olan bilgi güvenliği, servisimiz açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle alanında uzman bir kadro ile sizlere yardımcı olan telefon servisimizde, değişimler sırasında telefonların bellek birimi üzerinde herhangi bir çalışma yapılmaz. Bunun tam aksine görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapılır. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Sizler de bu konuda her zaman için bize güvenilir ve telefonlarınızı emanet edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ucuz Ekran Değişimi

Samsung telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için her zaman bizi tercih edebilir ve firmamız ile profesyonel çözümlere ortak olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan firmamız, yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimlerini tamamlar. Değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizle de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Garantili Ekran Değişimi

Telefon servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Garantili ekran değişimi hizmetleri ile güvence altında olur ve değişim sonrası yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek alma fırsatını elde edersiniz. Ayrıca sevişimizde bünyesinde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir. Bu nedenle sizler de hem güvenilir hem de yaşadığınız sorunlar karşısında çözüm bulabileceğiniz bir değişim hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde sizlere uzak ya da yakın her koşulda hizmet veren firmamız, kargo gönderimi ile değişim imkanı sunar. Telefonlarınızı kargo aracılığı ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo yoluyla servisimize ulaşan telefonlarınızda aynı gün ekran değişimi yapılır ve bunun ardından yine kargo ile adresinize geri gönderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir