Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler ile ekranlarınızın dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerinde performans açısından düşüş yaşanmaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimizi içim;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır.
  • Tüm ekran değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, servisimize gelme imkanınız olmasa dahi kargon gönderimi ile ekran değişimleri yapar. Sizler de kargo aracılığı ile telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızı yine kargo ile teslim alabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri her zaman firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra garanti kapsamında çözümler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara sizler de servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüm bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde Samsung ekran değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilir. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Değişimin hemen sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Servisimizde Samsugn telefonların ekran değişimleri daima garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de alanında uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilen ekran değişimleri için dilediğiniz her an bizi tercih edebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca garantili ekran değişimi hizmetleri sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için de firmamıza gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Böylece bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve zarar görmez. Sizler de telefonlarınızda bilgi güvenliğine önem veriyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümlere ulaşın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimiz Samsung ekran değişimi hizmetlerinde sizlere aynı zamanda kargo gönderimi ile değişim hizmetleri sunar. Sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekran sorunlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa süre içerisine ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan değişim hizmetlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır. Sizler de servisimize gelme imkanınız olmasa bile telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ucuz Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri kaliteli hizmetlerin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak sizler de hem kaliteli hem de bütçenize uygun çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz. Samsung ekran değişimi hizmetlerinde uygun fiyatlar için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de uzman ekibimiz ile ekran sorunlarınızı kısa sürede giderme fırsatını elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir