Samsung Galaxy M21 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M21 ekran değişimi hizmetleri ile sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede çözebilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sayesinde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından düşüş yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimizi için;

  • Ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantili olarak hizmet sunulur.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy M21 ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Ayrıca servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri garantili olarak sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değiştirebilir ve güvence altında bir hizmet alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda oluşan tüm sorunlar için servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M21 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve sizlerin gözü önünde yapılır. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakiak gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve ardından teslimat gerçekleştirilir. Sizler de ekran değişimi sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M21 Garantili Ekran Değişimi

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda tüm değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Ayrıca ekran değişimlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek verir. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra kendinizi güvence hissetmek istiyorsanız, hemen servisimize gelin ve garantili çözümlerimizden yararlanın.

Samsung Galaxy M21 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bunun yanında bellek birimine hiçbir şekilde müdahalede bulunmaz. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Telefonlarınızda bulunan bilgiler sizler için de büyük bir önem taşıyorsa hemen servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de profesyonel çözümlere bizimle ulaşın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimleri yapar. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunların yanı sıra kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Sizler de servisimize gelme şansınız olmadığı durumlarda hemen telefon servisimiz ile iletişime geçerek telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Samsung Galaxy M21 Panel ve Ekran Değişimi

Servisimizde tüm ekran değişimleri alanında uzman bir ekibini yanı sıra profesyonel çözümler ile sizlere sunulur. Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Bunun yanında panelli ekranlar sayesinde daha sonradan telefonlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları meydana gelmez. Böylece ekranlarınız daha sağlam ve uzun ömürlü olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir