Samsung Galaxy M11 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M11 ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile profesyonel çözümler elde edin. Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sayesinde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin tamamı performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları işlemler gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy M11 ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılır ve ardından yine kargo ile sizlere gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından ödenir. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için bizi tercih edebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

 

Samsung Galaxy M11 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizler de alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır. Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu nedenle bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Samsung Galaxy M11 Ucuz Ekran Değişimi

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri uzman bir ekibini yanı sıra oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Kaliteli ve uygun fiyatlı çözümlerimiz ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve bütçenize uygun bir değişim hizmeti alabilirsiniz. Telefon servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de uygun fiyatlı çözümler için her zaman bizi tercih edebilir ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy M11 Garantili Ekran Değişimi

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için uygun çözümler bulabilir ve aynı zamanda telefon servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ise yeni ekranlarınızda yaşadığınız diğer sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M11 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri için sizlere her zaman deneyimli ve uzman bir ekip yardımcı olur. Bunun yanında hızlı ve güvenilir çözümler ile değişim hizmetleri verilir. Telefon servisimizde ekran değişimleri 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu sürenin hemen ardından telefon ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M11 Panel ve Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde sizler de kaliteli ve profesyonel çözümlerimize ortak olabilirsiniz. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile yapılır. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede ise ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir