Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimize gelebilir ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından herhangi bir şekilde kayıp yaşamaz. Ayrıca servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca değişimler her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Bunun yanında değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo gönderim hizmeti ile bizlere ulaştırabilir ve servisimiz ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz. Telefon servisimizde kargo ile ulaştırdığınız telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde her zaman garantili ekran değişimi hizmetleri uygulanır. Sizler de telefonlarınızı en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değiştirebilir ve güvenilir çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi konusunda sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra hızlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelin ve uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım. Telefon servisimizde ekran değişimleri genel olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişim sırasında orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır ve yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ekran değişiminin hemen ardından ise ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra sizlere de kendi ekranlarınızı kontrol etmeniz için izin verilir.

Samsung Galaxy S10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman Samsung garantili ekran değişimi ile sizlere yardımcı olur. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. En az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında yapılan işlemler sonrasında güvenilir bir hizmet almış olursunuz. Çünkü firmamız, bu süre içerisinde ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek sunar ve bu şekilde sizleri güvence altına alır.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, uzman ekibi ile değişim sırasında ve sonrasında bilgi güvenliğine çok fazla önem verir. Bu nedenle ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede bilgileriniz asla zarar görmez. Sizler de telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, oyun ve rehber gibi bilgilerin silinmesini istemiyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri için kargo gönderim hizmeti ile sizlere yardımcı olan firmamız, servisimize gelme imkanı olmayanlar için de alternatif çözümler sunar. Sizler de kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunlar yaşadığınız cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilirsiniz. Teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri, aynı gün içerisinde yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır.

Samsung Galaxy S10 Lite Göz Önünde Ekran Değişimi

Telefon servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bu şekilde sizler de ekran değişimi esnasında telefonlarınızda yapılan işlemleri daha yakından görebilir ve takip edebilirsiniz. Sizler de ekran değişimlerinde şeffaf ve güvenilir bir hizmet almak için bir an önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir