Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile kaliteli çözümlere ulaşın. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler herhangi bir şekilde performans kaybı yaşamaz. Bunların yanı sıra telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Diğer yandan ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kargon gönderim hizmetimiz ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile telefon servisimizde göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri hızlı bir şekilde yapılır ve bunun ardından yine kargo ile zaman kaybetmeden tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamız tarafından karşılanır. Servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizler de hemen bizimle iletişime geçebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Bunun yanında servisimizde ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Sizler de telefonlarınızda bulunan bilgileriniz konusunda hassas bir yapıya sahipseniz, hemen firmamıza gelin ve güvenilir bir ekran değişimi hizmeti alın.

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimlerinde her zaman kaliteli ve hızlı çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ekran değişimi ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimiz aynı zamanda siz müşterileri için kargo ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan ekran değişimi hizmetlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanır. Böylece ekran değişimi ücreti dışında farklı bir ek maliyetle karşı karşıya kalmazsınız.

Samsung Galaxy A11 Garantili Ekran Değişimi

Samsung telefonların ekran değişimlerinde her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, tüm değişimler için garanti kapsamında hizmetler sunar. Servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için sizler de servisimize gelebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda karşılaştığınız sorunlar için firmamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A11 Panelli Ekran Değişimi

Servisimizde tüm ekran değişimi kaliteli ve profesyonel çözümler ile gerçekleştirilir. Bu nedenle hiçbir zaman için ön cam değişimi yapılmaz. Bunun yerine panelli ekran değişimleri ile sizlere hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar yaşamaz ve aynı zamanda dayanıklı ve uzun ömürlü bir ekrana sahip olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.