Huawei P40 Pro Ekran Değişimi

Huawei P40 Pro ekran değişimi için bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans olarak düşüş yaşamaz. Ayrıca telefon servisimizde tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantili olarak değişim yapılır.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Huawei P40 Pro ekran değişimi ile cep telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimize kargo yoluyla göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimleri yapılarak yine kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Telefon servisimiz çizik, kırık ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde sizlere garanti kapsamında çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümleri ile öne çıkan firmamız, her zaman uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ekran değişiminin hemen ardından ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Herhangi bir ekran sorunu gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Garantili Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri için hızlı ve güvenilir çözümler sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri, az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişim işlemleri gerçekleştirilir ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve bellek birimi ile ilgili herhangi bir çalışma yapılmadığı için bilgileriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Bilgi güvenliği konusunda her zaman için servisimize güvenebilir ve telefonlarınızı gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Huawei ekran değişimi için sizler de cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu sayede ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer servisimize gelme imkanınız bulunmuyorsa hemen kargo yoluyla telefonlarınızı bizlere gönderin ve kısa sürede ekran değişimlerinizi yaparak telefonlarınızı yine kargo ile sizlere ulaştıralım. Ayrıca servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimleri için kargo ücretlerinin firmamız tarafından karşılandığını da söylemek isteriz.

Huawei P40 Pro Panelli Ekran Değişimi

Servisimizde Huawei ekran değişimleri uzman bir ekip be son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Diğer yandan panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda daha sonradan beyaz nokta ya da sarı leke gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir