Huawei P40 Ekran Değişimi

Huawei P40 ekran değişimi için sizler de teknik servisimiz ile iletişime geçin ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede giderme şansını elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak sizlere sunulur.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Huawei P40 ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı servisimize kargo yoluyla gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızı kısa sürede içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılır. Bunun ardından ise telefonlarınız tekrar kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Diğer yandan kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Huawei P40 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapmasıdır. Bellek birimi üzerinde hiçbir çalışma yapılmadığı için telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de telefonlarınızdaki bilgiler konusunda hassas bir yapıya sahipseniz, ekran değişimlerinde bizi tercih edebilir ve profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Sizler de Huawei telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunlar için bizi tercih edebilir ve telefonlarınızı kargo ile teknik servisimize gönderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile teknik servisimize ulaştırmış olduğunuz cep telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca teknik servisimizde kargo ile yapılan değişimlerde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Huawei P40 Ucuz Ekran Değişimi

Huawei telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen firmamıza gelebilir ve uzman ekibimiz ile bütçenize uygun sunduğunuz değişim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir: Bunun yanında sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Huawei P40 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için daima uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda hızlı ve kaliteli çözümlerin de en doğru adresidir. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Ekran değişimi sonrasında ise gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Panelli Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde telefonlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.