Huawei P40 Lite Ekran Değişimi

Huawei P40 Lite ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde giderin. Telefon servisimizde Huawei telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ile yapılır. Orijinale en yakın sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişim yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Huawei P40 Lite ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve bu şekilde telefon ekranlarınızda ortaya çıkan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo aracılığı ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri servisimizde garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlar için teknik servisimize gelebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde her zaman kaliteli ve güvenilir çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile değişim yapar. Teknik servisimizde sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri için hemen servisimize gelin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişimin hemen sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilerek herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Ekranlarınızda sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizler de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Huawei P40 Lite Panelli Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimlerinde sizlere her zaman profesyonel çözümler sunan firmamız, uzman ekibi ile değişim hizmetleri sunar. Teknik servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında ise ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar oluşmaz.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize gelin ve uzman ekibimiz ile kaliteli çözümler elde edin. Teknik servisimizde ekran değişimleri daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Sizler de telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgilerin ekran değişimi ardından silinmesini istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizi daha yakından görün.

Huawei P40 Lite Garantili Ekran Değişimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlarda hızlı ve güvenilir çözümlerin yanı sıra garanti kapsamında ekran değişimi yapan firmamız, ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede giderir. Servisimizde garantili ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz: Ayrıca servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.