Huawei Honor 9C Ekran Değişimi

Huawei Honor 9C ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özelliklerde performans olarak bir kayıp yaşanmaz. Bunun yanında telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Bunun yanında her zaman parça ve işçilik garantisi ile değişim gerçekleştirilir.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Huawei Honor 9C ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo gönderim hizmetimizden yararlanarak bizlere gönderebilirsiniz. Ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar konusunda servisimize gelme imkanınız yoksa, yapmanız gereken bir an önce kargo ile telefonlarınızı servisimize göndermektir. Ekran değişimleriniz en kısa süre içerisinde yapılır ve ardından telefonlarınız yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Ayrıca telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir. Değişim sonrasında karşılaştığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Huawei Honor 9C Panelli Ekran Değişimi

Hauwei ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, her zaman profesyonel ekibi ile hizmet verir. Servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların her biri değiştirilir. Diğer yandan panelli ekran değişimleri sayesinde ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları oluşmaz. Diğer yandan panelli ekran değişimleri sonrasında dayanıklı ve uzun ömürlü bir ekrana sahip olabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında hizmet verir. Değişim yapıldığı sırada ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Telefon servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de bilgi güvenliği konusunda hassas bir yapıya sahipseniz, hemen servisimize gelebilir ve bizimle güvenilir bir hizmetin tam ortasında yer alabilirsiniz.

Huawei Honor 9C Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler sunar. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için bir an önce bizimle iletişime geçebilir ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler getirebilirsiniz. Ayrıca servisimizde en az 6 ay paça ve işçilik garantili değişim hizmetleri sunulur. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için ücretsiz destek verilir.

Huawei Honor 9C Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Çünkü telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa süre içerisinde yapılır: Bunun hemen ardından ise gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Testler ve kontroller sonrasında ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve sonrasında telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir