Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırın. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar ile dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından bir düşüş yaşamaz. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Her zaman parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler gözü önünde olur.

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo gönderim hizmeti ile bizlere ulaştırabilir ve ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon servisimize kargoyla ulaştırdığınız telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir ve ardından yine kargo ile adresinize kadar ulaştırılır. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri garantili olarak sizlere sunulur. Ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de teknik servisimiz bünyesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Panelli Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin. Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızdaki iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu sayede ise telefon ekranlarınız dayanıklı ve uzun ömürlü olur.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde Xiaomi  telefonların ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi için daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Servisimizde yapılan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapmasıdır. Bu şekilde telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Sizler de firmamız gibi bilgi güvenliğine çok fazla önem veriyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin.

Xiaomi Mi 10 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, bütçenize uygun değişim hizmetleri ile sizleri ağırlar. Telefon servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümlere ulaşın.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştirir. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. bunun hemen ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testlerle kontrol edilir ve bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı bu şekilde teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Ucuz Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak sizler de Xiaomi telefonlarınızda yaşadığınız ekran sorunları için dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.