Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası tüm sorunları alanında uzman bir ekip ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özelliklerde performans olarak düşüş meydana gelmez. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi esnasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi için cep telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon servisimize kargo aracılığı ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve ardından kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Diğer yandan servisimizde çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Siz müşterileri için her zaman hızlı çözümler sunan firmamız, yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontrollerden geçirilerek teslim edilir. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm Xiaomi telefonların ekran değişimlerini garanti kapsamında yapar. Sizler de garantili ekran değişimi için servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunların yanı sıra değişim sonrasında ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için de ücretsiz destek hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri aynı zamanda kargo yoluyla da yapılabilir. Telefonlarınızı bizlere göndermeniz ardından ekran değişimleriniz en kısa sürede yapılır ve değişim yapılmasının ardından yine kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Servisimizde Xiaomi ekran değişimleri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda profesyonel bir işçilik ortaya koyar. Bunun yanında teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Bu şekilde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir