Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapar. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Bunların yanı sıra telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Tüm ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi yapıldığı sırada işlemlerin tümü sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi ile sizler de kargo gönderim hizmeti aracılığıyla telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda oluşan sorunlara hızlı ve güvenilir çözümler bulabilirsiniz. Telefon servisimize kargoyla gönderdiğiniz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırın.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman alanında uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Telefon servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de ekran değişimi sonrasında bilgilerinizin silinmesini istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Sizler de Xiaomi telefonlarınızda hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edin ve bütçenize uygun bir ekran değişimi hizmeti alma fırsatını elde edin.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Xiaomi telefonlarınızda yaşadığınız ekran sorunları için sizler de kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz kısa süre içerisinde yapılır ve sonrasında yine kargo yoluyla adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Teknik servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda da değişim hizmeti için her an bizimle iletişime geçebilir ve istenen sonuçlara servisimiz ile ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede yapılır. Ekran değişiminden hemen sonra yeni ekranlarınız bir dizi teste tabi tutulur. Eğer yeni ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi telefonların ekranlarında meydana gelen tüm sorunlar, teknik servisimiz bünyesinde garanti kapsamında çözüme ulaştırılır. Garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizler de ekranlarınızda oluşan tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda oluşan tüm problemler içinse ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir