Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılarak değişimler yapılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans olarak herhangi bir düşüş yaşamaz. Aynı zamanda teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Bunun yanında değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi ile aynı zamanda telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunlar için kargo gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde tamamlanır. Bunun hemen ardından ise yine kargo ile telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Servisimiz kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri daima garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında oluşan ekran sorunlarınız için de ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri uzman bir ekip ve titiz bir işçilik ile yapılır. Tüm ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun hemen ardından ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizlerin de kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Garantili ekran değişimi için sizler de Xiaomi telefonlarınızı servisimize getirebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında servisimizde değişim sonrasında yaşanan ekran sorunları için de ücretsiz destek sunulduğunu belirtmek isteriz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ve sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ekran değişimi ardından ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman kaliteli bir hizmet ve uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Ayrıca servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de servisimiz ile kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri konusunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlar ile değişim hizmeti alabilirsiniz. Bütçenize uygun çözümler için sizler de bizi tercih edin ve ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için profesyonel çözümler sunalım.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve hızlı çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Siz müşterileri için kargo ile değişim hizmeti sunan firmamız, servisimize gelme imkanınız olmasa dahi ekran sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözüme ulaştırma fırsatı sunar. Yapmanız gereken kargo yoluyla cep telefonlarınızı teknik servisimize göndermek kadar kolaydır. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve sonrasında yine kargo ile telefonlarınız geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimi hizmetlerinde kargo ücretleri ise çift taraflı olarak tamamen firmamız tarafından ödenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir