Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi için sizler de telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile ekran sorunlarınızı ortadan kaldırın. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak düşüş yaşamaz. Ayrıca teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ekran değişimleri yapılır.
  • Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi sayesinde sizler de cep telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede giderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında teknik servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimleri daima garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için bizimle iletişime geçebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, uzman ekibi ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise yeni ekranlarınız bir dizi teste tabi tutulur. Yapılan testler ve kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında sizler de ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren firmamız, siz müşterileri için son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve böylece telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Xiaomi Redmi Note 9S Garantili Ekran Değişimi

Servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde her zaman uygun fiyatlı çözümler ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden değişim yapar. Ayrıca servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ekran değişimi hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile bütçenize uygun çözümlere ulaşın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Xiaomi telefonların ekranlarında meydana gelen sorunlar için kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi imkanı sunan firmamız, bu şekilde ekranlarınızda oluşan tüm sorunlara hızlı çözümler getirir. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise cep telefonlarınız yine kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Ayrıca servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir