iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler ile profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile gerçekleştirilir. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans olarak herhangi bir düşüş yaşanmaz. Bunun yanında teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişimler her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

iPhone 12 Pro ekran değişimi için sizler de bir an önce telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderin ve alanında uzman ekibimiz ile ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede giderin. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri için kargo ile cihaz gönderimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Daha sonra ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak yine kargo aracılığı ile adresinize geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için bizi tercih edebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Panelli Ekran Değişimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemlere kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda komple ekran değişimleri yapar. Servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Bunun yanında ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde ekran değişimleri daima konusunda uzman ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi ardından ise telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapılır. Böylece değişimin ardından telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Phone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin hemen ardından ise ekranlarınızda çeşitli testlerle kontrol edilir. Bunun ardından herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Garantili Ekran Değişimi

iPhone garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde garantili ekran değişimleri uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Ayrıca telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri sunulur. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.

iPhone 12 Pro Ucuz Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman kaliteli ve uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Ayrıca servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de bütçenize uygun çözümler için bizi tercih edebilir ve servisimiz ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir