iPhone 12 Mini Ekran Değişimi

iPhone 12 Mini ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları ortadan kaldırın. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Diğer yandan telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

iPhone 12 ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Ayrıca teknik servisimizde çizik, çatlak ay da kırık ekran değişimi için garanti kapsamında hizmetler sunulur. Telefon ekranlarınızda oluşan problemleri sizler de servisimize gelerek en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile giderebilir ve değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek alabilirsiniz.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile kaliteli çözümler elde edin. Servisimizde ekran değişimleri her zaman son teknoloji ekipmanlar ile yapılır ve bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz değişim sırasında sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Sizler de telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmeden bir ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

iPhone 12 Mini Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde ekran değişimleri konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Sizler de ekran değişimi hizmetlerinde bizi tercih ederek 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında yeni ekranlarınızda birtakım test ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda hemen iPhone telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve kaliteli çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Kargo ile telefon servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Mini Panelli Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda kaliteli ve profesyonel bir işçilik ortaya koyar. Teknik servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Bunun yanında panelli ekran değişimi sonrasında sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

iPhone 12 Mini Garantili Ekran Değişimi

iPhone garantili ekran değişimleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Garantili ekran değişimi hizmetleri için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında ekran sorunlarınızdan kurtulun. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek alma fırsatını elde edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir