iPhone 12 Arka Cam Değişimi

iPhone 12 arka cam değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden teknik servisimize gelin ve sizler de hızlı ve kaliteli çözümlerimize ortak olun. Teknik servisimizde iPhone telefonların arka cam değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılır. Bunun yanında değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar kullanılır. Yapılan değişim sonrasında telefonlarınızın arka camı orijinal haline geri döner. Ayrıca kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir.

iPhone 12 arka cam değişimi hizmetlerine garanti kapsamında çalışmalar yapan teknik servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için sizler de firmamıza gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda ise iPhone telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve arka cam değişimlerinizi bu şekilde yaptırabilirsiniz. Kargo ile yapılan arka cam değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 arka cam değişimi hizmetleri, firmamız bünyesinde konusunda uzman ve tecrübeli çalışanlar ile gerçekleştirilir. Değişim sonrasında telefonlarınızın arka camları eski haline geri döner. Ayrıca değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve bunların başında lazer makinesi gelir. Teknik servisimizde iPhone 12 arka cam değişimi hizmetleri aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Arka cam değişimlerinde her zaman servisimizde bulunan lazer cihazı kullanılır.
  • Lazer cihazı kullanılarak yapılan değişimlerde telefonlarınızın diğer donanımları asla zarar görmez. Hatta telefonlarınızın tek bir vidası sökülmez.
  • Günümüzde bazı servisler arka cam değişimlerini bıçak ya da tornavida gibi aletler kullanarak yapar. Ancak teknik servisimizde cam değişimi için lazer makinesinden yararlanılır.
  • Lazer makinesi ile telefonlarınızın arka camına gönderilen lazer dalgaları, burada bulunan epoksi malzemenin yakılmasını sağlar. Bu şekilde arka cam yerinden zorlanmadan çıkarılır.
  • Camın yerinden çıkarılmasının ardından yüzey yine lazer cihazı ile güzelce temizlenir ve bu işlem sonrasında arka cam değişimine geçilir.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde gerçekleştirilen iPhone arka cam değişimi hizmetleri oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Lazer cihazı ile yapılan değişimlerde işlem süresi yaklaşık olarak 2 saattir. Telefonların diğer aksamlarına zarar vermeden yapılan değişim sonrasında gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Ayrıca arka cam değişimi ardından sizler de kendi telefonlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Garantili Arka Cam Değişimi

iPhone garantili arka cam değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yapar. iPhone çizik, çatlak ya da kırık arka cam değişimi için sizler de dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında arka camlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu söylemek isteriz.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde daima uzman bir kadro ile hizmet veren firmamız, steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Lazer cihazı ile telefonlarınızın tek bir vidasına dahi dokunulmadığı için bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapılmadığı için telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgileriniz hiçbir şekilde zarar görmez. Bu nedenle sizler de bilgi güvenliğine önem veren bir kullanıcıysanız, arka cam değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz.

iPhone 12 Arka Cam Değişimi Fiyatı

iPhone telefonlarda ekran değişimi sonrasında en yüksek ücrete sahip parçalardan biri de arka camlar olarak karşımıza çıkar. Buna rağmen firmamız iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde sizlere uygun fiyatlı çözümler ile yardımcı olur. Sizler de arka cam değişimi için bütçenize uygun çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı çözümleri daha yakından görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir