iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro arka cam değişimi için sizler de darbe ya da esneme sonucu kırılan, çatlayan veya çizilen arka camlarınızı teknik servisimiz ile değiştirebilirsiniz. iPhone telefonların arka camlarında oluşan kırık ya da çatlaklar zamanla içinden çıkılmaz ve bir hal alır ve arka kısımda yayılım gösterir. Bunun ardından ise telefon kullanımı sırasında kırılan ya da çatlayan cam, parmaklara zarar verebilir. Böyle bir durumda ise yapılması gereken en doğru hareket arka camın değiştirilmesidir. Sizler de iPhone arka cam değişimi için bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile kırık ya da çatlak arka camlardan kurtulabilirsiniz.

iPhone 12 Pro arka cam değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Arka cam değişimleri için teknik servisimize gelmeniz halinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet alırsınız. Bunun yanında değişim sonrasında ise yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek servisimizden yararlanabilirsiniz. Diğer yandan teknik servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda ise kargo aracılığı ile telefonlarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda arka cam değişimleri kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek yine kargo ile telefonlarınız sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamıza aittir.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 12 Pro arka cam değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım. Servisimiz bünyesinde arka cam değişimleri her zaman son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Değişim sonrasında telefonlarınız orijinal görünümünü geri kazanır. Ayrıca arka cam değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. iPhone 12 Pro arka cam değişimi ise servisimiz bünyesinde aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Teknik servisimizde iPhone 12 Pro arka cam değişimi için lazer makinesi kullanılır.
  • Lazer cihazı sayesinde değişim işlemleri sırasında telefonlarınızın diğer donanımlarına asla zarar verilmez ve güvenilir bir işçilik ortaya konur.
  • Arka cam değişimi için bazı servisler bıçak ya da tornavida gibi aletler ile işlem yapar. Bu tür aletler ile yapılan değişimler her zaman risklidir ve telefonlara zarar verebilir. Bu yüzden teknik servisimizde arka cam değişimleri her zaman lazer cihazı ile birlikte yapılır.
  • Lazer makinesinin arka cama göndermiş olduğu lazer dalgaları sayesinde buradaki epoksi malzeme yakılır. Daha sonra ise arka cam zorlanmadan yerinden çıkarılır.
  • Arka cam yerinden çıkarılmasının ardından ise yüzey lazer cihazı ile tamamen temizlenir ve sonrasında ise arka cam değişimi gerçekleştirilir.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimiz bünyesinde iPhone telefonlarınızın arka cam değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Arka cam değişimi sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve değişim esnasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur. Bunun yanında arka cam değişimi ardından telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz değişim sırasında telefonlarınızın bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapmaz.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone 12 Pro arka cam değişimi konusunda sizler de kaliteli ve hızlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimleri yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Bu sayede günlerce arka cam değişimi için beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca değişim sonrasında gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Tabi bunun yanında sizler de telefonlarınızı kontrol edebilir ve ardından teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Uygun Fiyatlı Arka Cam Değişimi

Telefon servisimiz iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde kaliteli ve hızlı çözümlerin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca servisimiz sektör genelinde en ucuz arka cam değişimi yapan firmalardan biridir. Bu nedenle hem kaliteli hem de bütçenize uygun çözümler için bizi tercih edebilir ve teknik servisimiz ile hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir