iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden firmamıza gelebilir ve telefonlarınızın arka camında yaşadığınız sorunları hızlı ve kaliteli çözümler ile giderebilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren teknik servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Lazer makinesinin kullanıldığı değişimler sırasında telefonlarınızın tek bir vidası dahi sökülmez. Ayrıca arka cam değişimi sonrasında ise telefonlarınız orijinale haline geri döner.

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi hizmetlerinde her zaman garanti kapsamında hizmet veren firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için firmamıza gelin ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile profesyonel çözümler elde edin. Bunların yanı sıra iPhone telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde de arka cam değişimi yaptırabilirsiniz. Kargo aracılığı ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede arka cam değişimi yapılarak yine kargo yoluyla adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamıza aittir.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone arka cam değişimlerinde siz müşterileri için deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Servisimizde arka cam değişimleri için lazer makinesi kullanılır ve bu makine ile değişim sırasında telefonlarınıza hiçbir şekilde zarar verilmez. iPhone 12 arka cam değişimi ise teknik servisimizde aşağıdaki gibidir;

  • Firmamızda arka cam değişimleri için her zaman lazer makinesi ile işlem yapılır.
  • Bu makine ile telefonlarınızın diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Sektörde yer alan bazı teknik servisler arka cam değişimlerinde bıçak ya da tornavida gibi aletler kullanmayı tercih eder. Ancak bu aletler değişim sırasında telefonların zarar görmesine neden olabilir. Teknik servisimizde lazer makinesi ile yapılan değişimlerde ise telefonlarınız güvenli bir şekilde değişime alınır.
  • iPhone telefonların arka camına lazer cihazı ile gönderilerin lazer dalgaları burada yer alan epoksi malzemenin yakılmasına yardımcı olur. Bu sayede arka cam yerinden kolayca çıkarılır.
  • Eski hasarlı cam çıkarıldıktan sonra yüzey yine lazer cihazı ile temizlenir ve bunun ardından arka cam değişimi yapılır.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone arka cam değişimi için servisimize gelme imkanınız yoksa sizler de kargo ile telefonlarınızı teknik servisimize gönderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak yine kargo ile telefonlarınız geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimiz iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde her zaman hızlı ve pratik çözümleri ile öne çıkar. Servisimiz bünyesinde yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir sürede arka cam değişimi yapılır. Bunun ardından ise telefonlarınızda birtakım testler ve kontroller yapılarak teslimata geçilir. Ayrıca sizler de arka cam değişimi sonrasında telefonlarınızı kontrol ederek teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone arka cam değişimi hizmetleri için sizler de firmamıza gelin ve uzman ekibimiz ile güvenilir bir değişim hizmeti alın. Servisimizde iPhone arka cam değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra arka cam değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz değişim sırasında telefonlarınızın bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapmaz ve bu nedenle telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

iPhone 12 Pro Max Ucuz Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimi için sizler de kaliteli bir hizmetin yanında uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, en doğru adrestesiniz demektir. Sektör genelinde en ucuz arka cam değişimi ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zaman bütçenize uygun çözümler ile sizlere yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir