iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Mini arka cam değişimi hizmetleri ile kırık, çizik ya da çatlak arka camlarınızdan kurtulabilir ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile hızlı ve profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Arka cam değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanan firmamız, aynı zamanda tüm işlemleri sizlerin yanında ve gözü önünde yapar. Değişim sonrasında iPhone arka camlarınız tamamen orijinal haline geri döner. Ayrıca teknik servisimizde yapılan arka cam değişimleri kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilir ve oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verilir.

iPhone 12 Mini arka cam değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı servisimize kargoyla gönderebilir ve arka camlarınızda yaşadığınız sorunlara kısa sürede çözüm getirebilirsiniz. Teknik servisimizde kargo ile yapılan arka cam değişimleri aynı gün içerisinde tamamlanır ve bunun ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız yine kargo ile geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Garantili arka cam değişimi hizmetleri veren firmamız, iPhone kırık, çizik ya da çatlak arka cam değişimi için sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Bunun yanında değişim sonrasında karşılaşılan sorunlar için de ücretsiz destek hizmeti sunulur.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone arka cam değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet veren teknik servisimiz, sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Teknik servisimizde tüm arka cam değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır ve bu sayede telefonlarınızın diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez. Genel olarak bakıldığında ise servisimizde iPhone arka cam değişimleri aşağıdaki gibi yapılır;

  • Teknik servisimiz iPhone arka cam değişimlerinde lazer makinesi ile hizmet verir.
  • Lazer makinesi ile yapılan arka cam değişimleri sırasında telefonlarınızın diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez ve hatta telefonlarınızın tek bir videosu ile sökülmeden işlem yapılır.
  • Günümüzde bazı teknik servisler arka cam değişimi yaparken bıçak ya da tornavida gibi kesici aletler kullanılır. Bu tür aletler ile yapılan değişimler sırasında telefonların farklı aksamları zarar görebilir. Teknik servisimizde ise arka cam değişimleri her zaman lazer cihazı ile neredeyse el değmeden gerçekleştirilir.
  • Lazer makinesi ile iPhone telefonların arka camlarına gönderilen lazer dalgaları, arka camda bulunan epoksi malzemenin yakılmasına yardımcı olur. Bu sayede arka cam kolaylıkla yerinden çıkarılır.
  • Zarar görmüş ya da hasarlı arka camın çıkarılmasının ardından ise yüzey yine lazer makinesi ile temizlenir. Bunun ardından ise arka cam değiştirilmek üzere her şey hazır hale gelir.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone arka cam değişimleri için sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve arka camlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde arka cam değişimleri yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde iPhone telefonların arka cam değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca işlemler son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunun yanında arka cam değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın bellek ünitesinde herhangi bir işlem yapmaz ve bu nedenle telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, uygulama, oyun ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bilgi güvenliği konusunda sizler de her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı dilediğiniz her an teknik servisimize emanet edebilirsiniz.

iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde iPhone arka cam değişimleri uzman bir ekip tarafından oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Servisimiz bünyesinde iPhone 12 Mini arka cam değişimleri yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise gerekli testler ve kontroller yapılarak teslimat safhasına geçilir. Ayrıca arka cam değişimi ardından sizler de kendi telefonlarınızı kontrol ederek teslim alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir