Oppo A5 2020 Ekran Değişimi

Oppo A5 2020 ekran değişimi düşmelere ya da darbelere bağlı olarak ekran hasra görmüş telefonlara uygulanan bir hizmettir. Telefonunuzun ekran değişimine ihtiyacı varsa ve hasar dolayısıyla cihazınızı kullanmakta zorlanıyorsanız şuan güvenli adrestesiniz. Tüm cep telefonu sorunlarınıza anında güvenli ve garantili çözümler sunan teknik servisimiz, ekran sorunlarınıza da hızlı çözümler ve sonuçlar sunmaktadır. Oppo marka telefonlarınızın ekran parçası orijinaline en yakın ekran parçası ile değiştirilir. Değişim sonrasında siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına teknik servisimiz hem işçiliğe hem de değişen ekran parçasına 6 ay garanti verir. Bu süre zarfında ekranınızda sorun olduğunda tekrar teknik servisimiz ile iletişime geçtiğinizde onarımınız anında ücretsiz şekilde yapılacaktır. Servis ekibimiz, alanında uzman olan ve tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Cihazınızın güvenliği ön planda tutularak en doğru ve profesyonel şekilde ekran değişiminiz hızlı şekilde yapılır ve cihazınızın itina ile çalışır vaziyette size teslim edilir.

Oppo A5 2020 ekran değişimi isterseniz teknik servisimiz tarafından göz önünde yapılmaktadır. Özellikle bizden ilk kez hizmet alan müşterilerimizin güvensizliğini ortadan kaldırmak için teknik servis ortamımız şeffaf bir şekilde düzenlenmiştir. İsteyen tüm müşterilerimiz cihazının ekran değişimi yapılırken izleyebilir ve tüm işlemleri görebilir. Ekran değişimi teknik ekiplerimiz tarafından güvenli şekilde yapılırken aynı zamanda son derece hızlı gerçekleştirilmektedir. Oppo markalı cep telefonunuzun ekran değişim süresi servisimizde iş yoğunluğu da göz önüne alınarak 20 dakika ila 60 dakika arasında sürer. Maksimum 1 saat sonra cihazınızın ekranı değiştirilmiş olur. Son aşamada ise cihazınızın testleri yapılır ve cihazınız tüm testlerden geçerse sizin de onayınız ile cihaz teslimi yapılır.

Oppo A5 2020 Avantajlı Ekran Değişimi

Sektörde güvenilir ve en hızlı ekran değişimi yapan teknik servis olarak telefonunuzun kullanılamaz hale gelen hasarlı ekranını hızlı ve güvenli şekilde değiştirmekteyiz. Ekran değişimi sırasında siz değerli müşterilerimize birçok avantajlı hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizden birisi koruyucu camdır. Oppo marka telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra ücretsiz olarak yeni ekranınızın üzerine cam koruyucu takıyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo gönderimi sayesinde ekran değişimi hizmeti veren kurumsal ve hizmet ağı geniş olan bir teknik servis firmasıyız. Ekran değişimi sırasında kullandığımız ekran  parçası orijinaline en yakın olmakla birlikte işçilik ve değişen ekran 6 ay teknik servisimiz tarafından garanti altındadır.

Oppo A5 2020 Kapsamlı Panel ve Ekran Değişimi

Hizmet hızının yanı sıra aynı zamanda hizmet kalitesi ile de güvenli adres olan firmamız, hasra görmüş ekranınızın sadece ön cam değişimini değil aynı zamanda tüm ekran bileşenlerinin değişimlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle panelli ekrana sahip modellerde ön ekranın yanı sıra iç ekran, dış panel gibi parçalar da teknik personellerimiz tarafından değiştirilir. Cihazınıza panelli ekran değişimi yapıldıktan sonra sarı lekelenme ve beyaz nokta oluşumu gibi sorunlar yaşamanız önlenir. Böylelikle teknik servisimiz size sorunsuz ve kaliteli ekran değişimi ile yeni ekran sunmaktadır. Ekranınızın hasar durumuna göre dokunmatik ekran, ön cam ya da dış panel gibi tüm ekran parçaları teknik servisimiz tarafından itina ile değiştirilmektedir.

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi Ödeme Seçenekleri

Oppo marka cep telefonlarınızın ekran değişiminde profesyonel, hızlı ve aynı zamanda kaliteli işçilik hizmeti sunan firmamız, ödeme seçenekleri konusunda da müşterilerimize birçok esneklik sunar. Firmamızdan ekran değişimi hizmeti aldıktan sonra dilerseniz doğrudan nakit ödeme yapabileceğiniz gibi firmamızda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer kargo ile ekran değişimi hizmeti almış iseniz havale ya da EFT yaparak ekran değişimi ücretinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ekran sorunlarınıza profesyonel çözümler sunan firmamız, ödeme seçenekleri konusunda müşterilerimize karşı oldukça esnek davranmaktadır.

Oppo A5 2020 En Uygun Fiyata En Kaliteli Ekran Değişimi

Ekran hasarlarınızı kaliteli ve garantili işçilik ile çözüme kavuşturarak onarak teknik servisimiz, hizmet kalitesinden ve profesyonelliğinden asla ödün vermeyen kurumsal bir firmadır. Kalite ve profesyonellik konusunda önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, ekran değişimi fiyatları konusunda tam aksine taviz vererek müşterilerinin cebini düşünmektedir. Oppo marka cep telefonlarınızın hasarlı ekran değişimini en uygun fiyata ve en yüksek kalitede yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.