Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi Batarya Değişimi

Modellerin öne çıkan özelliklerine bağlı olarak bataryalarının gücü ve performansı da değişkenlik gösterir. Xiaomi yeni nesil donanımları ile dikkat çeken bir cihazdır. Kullanıcıların birçok özelliği aynı anda kullanması batarya performansından beklentinin zaman içinde azalmasına neden olur. Servis konusunda güven arayan ve telefonunu teslim ederken aklında tereddüt kalmasın isteyenlerin uzun yıllardır adresi olmaya devam ediyoruz. Cihazınızın bataryasını değiştirmek istediğinizde işlem sırasında bilgilerinizin silinmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Alanında uzman ve tecrübesi olan çalışanlarımız tarafından yapılan değişimlerde bilgilerinizin kopyalanması da söz konusu olmaz. Değişim işlemi müşterinin yanında yapılır. Herhangi bir gizli bölme olmadığı gibi servisimizde 7/24 çalışan kamera kayıt sistemleri de açıktır. Telefonun parçalarıyla alakalı değişim korkusu olanlar için şeffaf çalışma politikamız güven sağlar. Xiaomi batarya değişimi için başvuran ve memnun kalan müşterilerimizin sayısı sürekli artış gösterir.

Xiaomi Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişim işlemlerinde öncelikli olarak müşterilerimizin gözü önünde taleplerini yerine getirmeye öncelik veriyoruz. Yapılan işlemlerde garanti veriliyor olması profesyonel çalışanlarımıza ve kullandığımız malzemelere olan güvenimizden kaynaklanır. Faturalı ürünler kullanıyoruz. Cihazınızdan alacağınız verimin daha uzun süreli olması da mümkün oluyor. Değişimden 6 ay sonrasına kadar garanti veriyoruz. Batarya değişimi için güvenilir, müşterilerin memnun olduğu bir servis arayışında olanların Google haritalar üzerinden yapacağı araştırmalarda da ön planda çıkıyoruz. En çok olumlu yorum alan servis olmanın başarısıyla hizmet veriliyor.

Xiaomi Batarya Değişimi
Xiaomi Batarya Değişimi

Batarya Değişiminin Önemi?

Bataryanız ile en çok doğru orantılı olan durum alacağınız verimdir. Telefonunuzun sürekli kapanması, şarj aletine bağlı şekilde kullanım zorunluluğu, cihazın ısınması, donma veya kasılma, ansızın şarjın kritik seviyeye düşmesi gibi durumlar karşılaşılma ihtimali en yüksek olanlardır. Servisimizde çalışan uzman teknik ekibimiz gereken batarya değerlendirmesini yaptıktan sonra değişimini de garantili ve görebileceğiniz şekilde değiştiriyor.

Xiaomi Pil Sağlını Öğrenme?

Pilin ne oranda kullanılır durumda olduğunu öğrenmek telefonunuzdaki sorunların bundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak açısından önemlidir. Bunun için servisimize başvurmanız ve kontrol edilmesini, istemeniz de yeterlidir. Xioami cihazınızın ayarlar sekmesinden pil kullanımıyla alakalı olan kısma ulaşmanız halinde de performans oranıyla alakalı bir oran karşınıza çıkacaktır. Bu oranın en az %80 olması beklenir. Daha altında gösteren oranlar için kısa süre içinde batarya kökenli sorunların oluşması kaçınılmaz olacaktır. Servisimizden bilgilerin silinme olasılığı da olmadan batarya değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Değişim zamanı gelen ve artık performansın düşmesine neden olan bataryanın değişimiyle alakalı fiyatların ne durumda olduğu araştırılabilir. Faturalı ürün kullanmayan veya garanti vermeyen diğer servislerden daha uygun rakamlar almanız cihazınızın kısa süre için sorunlarını gidermek olsa da genel anlamda zarar görmesi demektir. Ayrıca istenen verimlilik de sağlanmaz. Servis olarak elemanlarımız orijinal ürün kullanılır. Modele göre 1 yıl veya 6 ay süre ile garanti altında olarak değişim servisinden yararlanırsınız. Batarya değişimi fiyatı konusunda kesin bir fiyat verilmesini önleyen bazı etmenler vardır. Servisimiz yedek parça deposu açısından da oldukça donanımlı ve yeterlidir. Yine de modele ve parçanın alındığı zamandaki bedeline bağlı şekilde değişim olabilir. Servisimize uğrayarak teknik elemanlarımızdan görüş almalı, inceleme sonucunda net fiyat bilgisi öğrenmelisiniz. Sunulan kaliteye göre uygun rakamlar talep ettiğimizi de anlamanız mümkün olur.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Bataryanızın sorunsuz ve güvenilir şekilde değişimi yaptıktan sonra pil ömrünün uzun olmasını sağlamak için bazı önerilerde bulunuyoruz. Bunların başında bataryanın kullanım sıklığına ve yoğunluğa bağlı şekilde değişimini geciktirmemektir. Kullanılmayan konum, GPS, wifi gibi donanımları devre dışı bırakmak da önerdiğimiz bir başka yoldur. Ekran parlaklığının yüksek olması veya hareketli duvar kağıtlarının seçilmesi de bataryanın sağlıklı kullanımını engelleyen etmenler arasında gelir. Bunun için dikkatli olmak sonuç verecektir.

Bataryayı Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Bataryanızın uzun süre kullanılmasını istediğinizde özelliklerin ne kadarının gerçekten kullanıldığına karar vermelisiniz. Bluetooth ile işiniz olmadığı halde açık bırakmanız sürekli dolaşımda cihaz aramasına ve bataryayı tüketmesine neden olabilir. Duvar kağıtları da aynı sorunu doğuracaktır. Servisimiz bu konularda uzun zamana dayanan tecrübeleriyle daha uzun süreli performans almak için nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda yönlendirmelerde bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir