Vestel Batarya Değişimi

Vestel Batarya Değişimi

Vestel akıllı cep telefonu modellerinin tümü için batarya değiştirme işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından, profesyonel ekipmanlar ile yapılmaktadır. Vestel telefonlar yerli üretim olduğu için servis kolaylığı vardır ve batarya değişimi fiyat seçenekleri servisimiz tarafından uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Vestel batarya değişimi uzman elemanlarımız tarafından 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Servisimizi, batarya dahil tüm yedek parça teminlerini hemen yapmakta, tüm değişimleri, müşterinin gözü önünde yapmaktadır. Bu hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimiz, telefonları üzerinde hangi işlemlerin yapıldığını görebilecektir.

Vestel Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Vestel telefonlarınızın şarjını %100 doldurduktan sonra hızla %20 seviyelerine düşüyorsa, bataryanın kullanım ömrü azalmış demektir. Bu telefonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Bunun için servisimize gelerek, batarya değişimi işlemlerini yaptırmalısınız. Batarya değişimleri, uzman elemanlar tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz müdahaleler, bataryayı çıkarma çalışırken, şarj soketinin ve diğer bölümlerin zarar görmesine neden olabilecektir. Vestel telefonların batarya değişimi işlemlerini, garantili olarak yapıyoruz. Müşterimizin görebilmesi için yanında değiştirme işlemelerini yapıyor, aynı zamanda 7/24 kamera kaydına alınmasını da sağlıyoruz. Batarya değişimi sonrasında, hiçbir bilginin silinmediğini, telefonun eskisi gibi kullanılmaya hazır olduğunu gösteriyoruz.

Batarya Değişiminin Önemi?

Vestel akıllı cep telefonu kullanıcıları, bataryalarını değiştirmek istediklerinde, hizmetlerimiz ilgili olarak telefon iletişimi üzerinden bilgi alabilirler. Çok sayıda kullanıcı, Google haritalarında, servisimiz ile ilgili olumlu müşteri yorumlarının çok yüksek olduğunu görebilecektir. Batarya değişiminin yapılmaması, telefonun kendiliğinden kapanmasına, şarj edilse bile kısa sürede bitmesine, batarya hasarları nedeniyle telefonun zarar görmesine neden olacaktır. Tüm bunlar düşünüldüğünde batarya değişimi çok önemlidir. Batarya değişimlerini garantili yaptığımız için değişim sonrasında telefonlar ilk günlük güvenli kullanım özelliğine sahip olacaktır.

Vestel Batarya Değişimi
Vestel Batarya Değişimi

Vestel Pil Sağlını Öğrenme?

Vestel telefon kullanıcıları, telefonları üzerinde yapacakları işlemlere ve telefon özelliklerine, android işletim sistemi sayesinde ulaşabilecektir. Vestel pil sağlığını öğrenmek isteyenler, androide uyumlu uygulamaları indirerek işlem yapabilmektedir. Servisimizde, batarya değiştirme işlemlerini yapan uzman personellerimiz, tüm kullanıcıları yapacakları işlemler hakkında doğru bilgilendirmeler yapıyorlar. Pil sağlığını öğrenmek için accubattery uygulamasının Google Play Store’den indirilmesi ve kurulumun yapılması gerekiyor. Kurulum yapıldıktan sonra batarya doluluk oranı ne kadar yüksekse yapılacak olan ölçüm o kadar sağlıklı olacaktır.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Vestel telefonların tüm modelleri için batarya farklı olabilmektedir. Servisimizi aradığınızda, telefonunuzun modeline göre yeni batarya değişim fiyatı bilgisini sizlere hemen veriyoruz. Batarya değişim fiyatları, 70 TL ile 150 TL arasında değişebiliyor. Yerli üretim olduğu için Vestel telefonlarla ilgili her türlü yedek parça teminini hemen yapıyoruz. Batarya değişimi fiyatı uygun tarife üzerinden belirlenmektedir. Batarya değişimlerimizi garantili olarak yapıyoruz. Vestel telefonlar için batarya garantisi 6 aydır. Her değişim sonrası garanti belgesini düzenliyor, müşterimize teslim ederek, hizmetlerimizin güvenilir olduğunu gösteriyoruz.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Uzman personelimizin yapmış olduğu batarya değişimi sonrasında, telefondaki mevcut bilgilerin silinmediğini müşterilerimize gösteriyor, güvenli kullanım için nelere dikkat etmeleri gerektiği hususunda bilgi veriyoruz. Değişimi yapılan pil sağlığını artırmak için bir ya da birkaç ayar yapılabilecektir. Vestel telefonlar için yapılabilecek ayarlar arasında, ekran parlaklık ayarı, ekran kapanma süresi, duvar kağıdı seçimi işlemleri yer alıyor. Pilin daha uzun süre gitmesi ve şarjın hemen bitmemesi için kullanıcılar, bluetooth ve konum özelliklerinin kapalı olduğunu kontrol etmelidir. Şık görüntü oluşturan dinamik duvar kağıtları, şarjın hızlı bitmesine ve bununda pil sağlığını olumsuz etkilemesine neden olabilecektir. Uygulama güncellemelerinin kapalı olması da önemli bir husustur.

Bataryayı Uzun Süre Kullanmanın Yolları

Batarya değişimi sonrasında, telefonun nasıl kullanılacağı hususunda bazı detaylara dikkat edilmelidir. Vestel telefon sahipleri, bataryayı uzun süre kullanmanın yollarını öğrenmek istemektedir. Servisimiz tarafından yapılan bilgilendirmeler arasında şu bilgiler yer alıyor. Şarj için her zaman Vestel orijinal şarj cihazı kullanılmalıdır. Şarj bitikten sonra şarja takılan telefon mümkünse kapalı tutulmalıdır. %100 olmadan şarjdan alınmamalı ve şarj sırasında kullanılmamalıdır. Şarj edilen telefon kullanıldığında, güç yüklemesi yapılırken, güç harcaması da yapılacağı için bataryanın ısınmasına neden olabilecektir. Bu bataryaya zarar verecek, tam dolum olsa bile şarjın kısa sürede bitmesine neden olacaktır. Şarj sırasında, arka planda açık uygulamaların olmaması uzun süre kullanım için önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir