Lenovo Batarya Değişimi

Lenovo Batarya Değişimi

Akıllı cep telefonu kullanıcıları, telefonlarının dolu gibi görünün şarjlarının birkaç saat içerisinde bittiğini gördüklerinde, batarya değişimi yapılması gerektiğini anlamalıdır. Lenovo telefonların ilk kullanımında bataryaları 2 gün gidebilecektir. Lenovo kullanıcılarının karşılaştığı sorunların başında batarya değişimi gelmektedir. Telefona uygun bataryanın bulunması ve değiştirme işlemlerinin sorunsuz yapılabilmesi için uzman elemanlarımızdan destek alınmalıdır. Teknik servis hizmetlerimizden birisi, lenovo batarya değişimi işlemleridir ve müşterilerimize garantili hizmet sunuyoruz.

Lenovo Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Lenovo telefon bataryalarının değişiminde, modele uygun batarya bulmakta zorlananlar, servisimizden yardım alabilirler. Cep telefonu servisimiz, Google haritalarında müşterilerin olumlu yorum yaptığı teknik servis olarak gösterilmektedir. Lenovo telefonların batarya değişimlerini, uzman elemanlarımız, özel aparatlar kullanarak yapıyor. Müşterilerimizin bizlere güvenini sağlayabilmek için tüm değişim işlemlerini gözleri önünde yapıyor, hangi bataryayı taktığımızı gösteriyoruz.

Özel aparatlar ile telefona zarar vermeden bataryayı çıkartıyor ve yeni bataryayı taktıktan sonra orijinalinde olduğu gibi en sağlam şekilde kapatıyoruz. Batarya değişimi yaptığımız alan 7/24 kamera ile izlenebilmektedir. Bu yöntemi kullanmamızın nedeni, lenovo sahiplerinin, telefonumdaki bilgileri inceleniyor mu, kopyalanıyor mu ya da telefon içerisinde farklı parça değişimleri yapılıyor mu gibi şüphelerin oluşmamasını sağlamaktır. Batarya değişim işlemleri için isteyen kullanıcılar, telefonlarını kargo ile bizlere ulaştırabilirler.

Lenovo Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Lenovo telefon kullanıcıları, telefon bataryalarında sorun yaşamadıktan sonra değiştirme işlemi yapmamaktadır. Bataryada sorunlar yaşanmaya başlandığı anda da geciktirilmeden batarya değişimi yapılmalıdır. Düşme, çarpma ya da donanımsal bazı sorunlardan dolayı bataryada ısınma meydana geliyorsa, bu sorun hem telefon hem de kullanıcı açısından büyük riskler oluşturabilecektir. Batarya değişiminin yapılmasını anlayabilmek için şu tespitlerin yapılması yeterlidir.

  • Şarj ederken veya telefonla konuşurken telefonda ısınma oluyorsa,
  • %100 seviyesinde doldurulan şarj birkaç saat içerisinde bitiyorsa,
  • Batarya dolu gösterirken telefon kapanıyorsa,
  • Telefon yavaş çalışıyorsa,

Lenovo cep telefonu kullanıcıları, batarya değişimi için servisimize geldiğinde, telefonlarının bataryalarını kontrol ediyor ve verimlilik ölçümü yapıyoruz. Kullanım ömrü dolmuş olan bataryaların değişimlerini uygun fiyatlarla hemen yapıyoruz.

Lenovo Batarya Değişimi
Lenovo Batarya Değişimi

Lenovo Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Servisimizde, lenovo akıllı cep telefonların tüm serilerine ait modeller için batarya değişimi yapılmaktadır. Lenovo telefonlar için hazırlamış olduğumuz, batarya değişim fiyatı listesinde 20’den fazla model yer alıyor. Fiyatlarımız, batarya ithalat ücretlerine göre belirleniyor.

Lenovo telefonları batarya değişim fiyat listemizde, fiyatlarımız modellerin çoğu için 200 TL olarak gösterilmektedir. Güncel fiyat bilgilerini almak isteyenler, telefonla bilgi alabilmektedir. Bataryasını değiştirmek isteyenler, servisimizle önceden iletişim kurarak, bataryanın stoklarımızda bulundurulmasını isteyebilir ve geldiğinde değişimin hemen yapılmasını isteyebilirler. Batarya değişimleri 6 ay garantili olarak yapılıyor.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Servisimizde, lenovo telefonları batarya değişim işlemleri, işlem yoğunluğuna göre farklı süreler alabilecektir. Lenovo telefonlar için batarya değiştirme işlemleri ortalama olarak 30 dakika sürüyor. Batarya değiştirme işlemlerinin biraz zaman alması arka kapak sisteminin yapıştırma yöntemi ile kapatılmasından kaynaklanmaktadır. Batarya değişimi yaptıktan sonra arka kapağı yapıştırarak kapatıyoruz ve sağlam olması için biraz bekletiyoruz. Bu sırada müşterilerimiz, sürekli yanımızda oluyor ve telefonları her zaman gözün önünde tutuluyor.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Akıllı cep telefonları, sahip oldukları teknik özellikler sayesinde, çok çeşitli bilgilerin kaydedilmesini ve farklı uygulamalar üzerinden işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Günümüzde insanlar, resim, video, mesaj içerikleri gibi çok sayıda bilgiyi telefonlarında depolayabiliyor. Lenovo telefonları kullananlar, batarya değişimi yapmamızı istediklerinde, bilgilerinin silinmemesi için talepte bulunuyor. Batarya değiştirme işlemleri sırasında bilgiler silinmemekte ve değişim sonrası tüm bilgilerin olduğu gibi durduğu görülmektedir.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Mobil cihazlar batarya değişimleri ile ilgili merak edilen sorulara uygun cevaplar servis elemanlarımız tarafından verilmektedir. Sık sorulan ve en çok merak edilen sorular arasında, batarya değişimi yapılmazsa ne olur? Batarya değişimi ne kadar zamanda yapılıyor? Batarya değişimleri garantili mi? Şehir dışından batarya değişimi için telefonumuzu nasıl gönderebiliriz? Batarya değişim ücretleri ne kadar? Bataryayı uzun süre kullanmak için ne yapabilirim? Bu sorular tüm kullanıcıların tarafından merak edilen sorulardır. Batarya değişim işlemlerimize garanti veriyoruz. Elimize ulaşan telefonun batarya değişimi ortalama 30 dakika sürüyor. Tüm sorulara anında cevap veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir