Sony Batarya Değişimi

Sony Batarya Değişimi

Sony marka cep telefonlarda yaşanan sorunlar batarya kaynaklı olduğunda, batarya değişimi yapılarak sorun hemen çözülebilecektir. Sony batarya değişimi her zaman uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Cep telefonu teknik servis hizmeti veriyor ve Sony modellerinin batarya değişimlerini, uzman elemanlarımız ile yapıyoruz. Servis hizmetlerimizin güvenilir olduğunu görmek isteyenler, Google haritalarında, yüksek oranlı müşteri yorumlarının teknik servisimiz için yapıldığını görebilecektir. Yapılan işlemlere garanti veriyor olmamız, müşteri memnuniyetini artırıyor.

Sony Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Sony marka cep telefonları, suya dayanıklıdır, ancak uzun süre sıvı temasına maruz kaldığında içerisine su girebilecektir. Yani sony telefonların batarya değişimi için açılması teknik bilgi istemektedir. Servisimizde, uzman elemanlarımız, özel aparatlar kullanarak açıyor ve batarya değişimlerini yapıyorlar. Batarya değişimlerimiz, müşterilerimizin gözü önünde yapılıyor. Böylece müşterilerimiz, telefonları ile ilgili yapılan tüm işlemleri görebiliyorlar.

Çoğu kullanıcı, servisimize gelmeden önce batarya değişimi sırasında, telefondaki bilgiler kopyalanır mı, başkaları okur mu ya da başka parçalar değiştirilir mi endişesini taşımaktadır. Servisimizde, 7/24 kamera takibi altında ve müşteri yanında değişim yaptığımız için bu şüpheler ortadan kalkıyor. Sony telefon batarya değişimleri 6 ay garantilidir.

Sony Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Sony telefonlarda yaşanan sorunların batarya kaynaklı olduğunu anlayabilmek için batarya arızalarının neler olduğunun bilinmesi gerekiyor. Şu nedenlerden en az birisi ile karşılaşılmışsa, mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır.

  • Şarj süresi eskisine göre daha kısa sürede bitiyorsa,
  • Şarj olduğu halde telefon aniden kapanıyorsa,
  • Şarj yüksek seviden düşük seviyeye birden düşüyorsa,
  • Telefonda konuşurken telefon kapanıyorsa,
  • Bataryada şişme durumu varsa,

Sony telefon kullanıcıları, bu sorunlardan bir ya da birkaçı ile karşılaşıyorsa hemen servisimizle iletişime geçerek batarya değişimini yaptırmalıdır. Servisimizde batarya değişimi işlemlerinde, her model için üretilmiş bataryalar kullanılarak değişimler yapılmaktadır. Müşterilerimiz, karşılaşmış oldukları sorunları bildirdiğinde yapılacak olan işlemler ona göre planlanmaktadır.

Sony Batarya Değişimi
Sony Batarya Değişimi

Sony Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Sony cep telefonları, batarya değişim fiyatı için liste hazırlıyoruz ve müşterilerimize gösteriyoruz. Batarya değişimi fiyatı seçeneklerimiz, 100 TL – 150 TL arasında değişmektedir. Müşterilerimiz, telefon modellerine göre değişim fiyatlarını hemen öğreniyor ve uygun fiyatlarda değiştirme fırsatını yakalayabiliyor. Tüm müşterilerimize, güvenilir ve eşit hizmetler verebilmek için fiyat tarifelerini liste üzerinden sunuyoruz. İsteyen müşterilerimiz, kargo ile gönderim yaparak batarya değişimi işlemlerini yaptırabiliyorlar.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Sony marka cep telefonu batarya değişimi işlem süresi, telefonun arka kapağının açılması ve tekrar montajı bekleme süresinden oluşmaktadır. Servisimizde, müşterilerimizin yanında değişim yapıyor ve Sony telefonların batarya değişim süreleri, yaklaşık 1.5 saat sürmektedir. Telefon arka kapağının açılmasından sonra tekrar montajının orijinaline uygun yapılabilmesi için özel yapıştırma yöntemi kullanılmakta ve kapağın iyice yapışması beklenmektedir. Süre bundan dolayı uzamaktadır.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Sony marka akıllı cep telefonlarının veri depolama alanları geniştir ve kullanıcılar, birçok özel bilgilerini kaydetmektedir. Batarya değişimi sırasında bu bilgilerin zarar görmemesi her kullanıcının isteğidir. Servisimizde, batarya değişimi yaparken, telefonda kayıtlı bulunan bilgilerin hiç birisi silinmemektedir. Bunu müşterilerimize, anlatıyor ve batarya değiştirme işlemlerini güvenli bir şekilde yaptırabileceklerini gösteriyoruz. Kullanıcılar, format atılmadan bilgilerin silinmeyeceğini öğreniyorlar.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Sony akıllı cep telefonları, kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Her kullanıcı, telefon satın aldıktan sonra en yüksek performansta kullanmaya başlayacaktır. Zamanla bataryanın kullanım ömrü tamamlanacak ve değiştirmek gerekecektir. Bu durumda, batarya değişimi ile ilgili merak edilen bazı sorulara cevap arınıyor. Bunun için servisimizde, elemanlarımıza çeşitli sorular sorulmaktadır.

Batarya değişim işlemleri ne kadar sürer? Servisimizde, batarya değişim işlem süresi, telefon modeline göre değişmektedir. Arka kapağı yapıştırma yöntemi ile kapatılan telefonlarda, kapağın açılıp kapatılması işlemlerinden dolayı 1.5 saate kadar işlemler sürebiliyor.

Batarya değişimi için telefonumu servisinize nasıl ulaştırabilirim? Servisimize yakın bölgede bulunan müşterilerimiz, kendileri telefonlarını getirebilir ve değişimlerini hemen yaptırabilirler. Uzakta olanlar ise kargo ile gönderebilirler. Kargo ile gönderilen telefonların bataryalarını değiştiriyor ve kargo ile geri gönderiyoruz.

Telefon bataryasını uzun süre kullanmak için ne yapmalıyım? Telefonlar üzerinde yapılan ayarlar ve kullanılan uygulamalar, bataryadan fazla güç çekebilmektedir. Bunun için bazı ayarları kısıtlayabilirsiniz. Konum ve wi-fi kapatmak gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir