Huawei Şarj Soketi Değişimi

Akıllı Cep Telefonu Şarj Soketi Kadıköy

Şarj soketi arızaları mobil telefon kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunlar arasında yer alır. Şarj soketinde ortaya çıkan bu arızalar telefonun şarjı kabul etmemesine veya tam dolum sağlamadığı için şarjın hemen bitmesine neden olur. Huawei cep telefonlarında da şarj soketi kaynaklı arızalar yaşanabilir. Servisimiz huawei şarj soketi değişimi üzerine hizmet verir. Böylelikle telefonların yeni soketlere sahip olmalarını ve şarj olmama sorununun ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Huawei Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Şarj soketleri cep telefonlarının şarj olmasını sağlayan ekipmanlardır. Ancak şarj soketinin tıkanması, arızalanması veya içeriye doğru çökmesi durumunda şarj etmeme sorunları başlar. Servisimiz huawei şarj soketi değişimi konusunda profesyonel bir şekilde çalışır. Değişim servisimizin şarj soketleri konusunda kendini geliştirmiş olan uzman personelleri tarafından yapılır.

Huawei cep telefonlarının şarj soketinin değişimi için öncelikle personelimiz telefonun şarj edip etmediğini kontrol eder. Sorunun soket kaynaklı olduğunu tespit etmesinin ardından ise telefona zarar vermeyecek şekilde soketi yerinden çıkararak yenisini doğru bir şekilde takar. Yeni şarj soketinin ise telefonun markasına ve modeline uyumlu olmasına özen gösterir. Yaptığı soket değişiminin ardından ise şarj edilme durumunu kontrol ederek Huawei cep telefonunu sahibine teslim eder.

Cep telefonlarını tamir için servise veren kişilerin en çok takıldıkları konu bilgilerin silinip silinmeyeceği ve bilgi kopyalamadır. Ancak servisimiz tercih edilirse böyle bir konuya takılmaya gerek kalmaz. Çünkü ekibimiz şarj soketi değişimini müşterilerin gözü önüne yapar. Böylelikle de parça değişmesi, bilgi silinmesi veya kopyalanması görülmez. Buna ek olarak servisimizde şarj soketinin değiştirilmesi için gizli bir bölme yer almaz ve kameralarla kayıt yapılan alanımızda değişim hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Huawei Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Huawei şarj soketi sorunlarından en önemlileri şarj doldurmama ve şarj soketinin kırılmasıdır. Bu iki sorun cep telefonunun şarj edilmemesine neden olur. Bundan dolayı da kişiler cep telefonlarını şarj edemedikleri için kullanamama sorunlarını yaşarlar. Servisimiz Huawei telefon sahiplerinin bu sorunlardan kurtuluşuna yardımcı olur. Servisimize teslim edilen telefonlar aynı gün içerisinde yeni şarj soketi takılmış bir şekilde kişilere teslim edilir. Ayrıca değişim esnasında işlem izlenebildiği ve bekleme yapılabildiği için git gel yapmadan cep telefonlarını teslim alabilirler.

Şarj soketinin değiştirilmesi için deneyimli servisimizi tercih edenler yapılan işlemler ve şarj soketleri için 6 ay garanti hakkı elde ederler. Bu sayede benzer sorunlarda garanti hakkını değerlendirebilirler.

Huawei Şarj Almama Sorunu

Huawei şarj almama sorunu şarj soketinin dişlilerinin kırılmasından veya içeriye doğru çökmesinden dolayı yaşanabilir. Bunun için kırılan dişlilerin ve dolayısıyla da şarj soketinin değişiminin yapılması gerekir. Değiştirme işlemi 30-45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Böylelikle servisimiz tercih edenlerin telefonlarının almak için günlerce ve saatlerce beklemelerine gerek kalmaz.

Cep telefonu servisimiz haftanın 7 gününde de hizmet verir ve cep telefonlarında ortaya çıkan şarj soketi sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olur. İşini severek ve profesyonel bir şekilde yapan ekibimiz bu sayede google haritalar üzerinde olumlu yorum sayısıyla rakiplerine fark atar. Eğer sizlerin de Huawei cep telefonlarınızın şarj soketinin değiştirilmesine ihtiyacınız varsa yorumları inceleyebilir ve servisimizi tercih edebilirsiniz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Şarj soketi değişimi fiyatı ne kadar? Servis arayan kişilerin araştırdığı konuların başında gelir. Çünkü servisten servise değişim fiyatında farklılık yaşanması muhtemeldir. Servisimiz değişim yaptığı şarj soketleri için fiyat belirlerken piyasayı göz önüne alır. Bunun yanı sıra kalite ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak fiyat listesi hazırlar. Böylelikle şarj soketlerinin değişimine ihtiyaç duyanlar öğrendikleri fiyat bilgisi sayesinde değişime onay verebilirler.

Huawei şarj soketi değişiminde telefonun modeline göre belirlenir. Örnek huawei şarj soketi değişimi fiyatı 150-250 TL aralığında değişebilir. Huawei Mate 10 Pro telefonların şarj soketleri 150 TL’ye değişirken Hawei P30 şarj soketinin değişimi 250 TL olabilir. Tam fiyat bilgisini öğrenmek içinse servisimiz aranarak model bilgisi sayesinde ne kadar ücret ödeneceği öğrenilebilir. Uygun fiyatlı ve alanında uzman kişiler tarafından şarj soketinizin değiştirilmesini arzu ederseniz servisimize gelebilir ve gözünüzün önünde arızalı parçanın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir