Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Genellikle xiaomi şarj soketi değişimi bu telefonu kullanan kişilerin sıklıkla yaptırdığı bir işlemdir. Fakat kişilerin bu tip problemlerde karşılaştığında paniğe kapılmasına gerek yoktur. Bayimizde bulunan uzman kişiler tarafından bu tip işlemler kolaylıkla gerçekleştirildiğinden dolayı herhangi bir sıkıntı yaşanmadan uygun fiyatlara sorun halledilir. Kişilerin acaba bilgilerim kopyalanır mı diye bir kaygıya kapılmalarına da gerek yoktur.

Çünkü işlemler kişilerin gözü önünde gerçekleştirilir. Bu sebeple telaş edilmesi gereken bir durum kalmaz. Ayrıca her şarj soketi için 6 ay garanti verildiğinden dolayı kişiler herhangi bir problemle karşılaştıklarında telefon bayimizi arayarak sorunu bildirebilirler. Müşterilerimiz genel olarak böyle sorunlar yaşamasa da yine de bizler bunun garantisini veriyor ve müşterilerimizin içini ferahlatıyoruz.

Google haritalarda en yüksek müşteri yorumuna sahip olmamız sebebiyle dükkanımıza gelen insanlar genellikle araştırıp geliyor ve kalitemizin farkına varıp işlemlerini yaptıracaklarını ürünleri o şekilde teslim ediyorlar. Bu sayede xiaomi şarj soketi değişimi de rahatlıkla yapılıp sorun ortadan kaldırılıyor.

Herhangi bir problemde müşterilerimizle yakından ilgilendiğimizden ve müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verdiğimizden dolayı sorunun çözülmesi adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla yapıyoruz. Zaten bu tip telefon tamir işlemleri alanında uzman kişiler tarafından yapıldığından dolayı kişiler herhangi bir sorun yaşamıyor ve mağazamızdan mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi şarj soketi değişimi telefon bayimizin bünyesinde bulunan uzman kişiler tarafından yapıldığından dolayı telefon herhangi bir zarar görmez ve yıpranmaya uğramaz. Şarj soketi değişimi yapılırken telefonun soket kısmının girişi sökülür ve gerekli aşamalar uzmanlar tarafından gerçekleştirilir.

Bu gerçekleştirme kişilerin gözünün önünde yapıldığından dolayı herhangi bir şüpheye düşülmesine veya bilgilerinin kopyalanacağını düşünmelerine gerek kalmaz. Çünkü bünyemizde yapılan her işlem müşterilerimizin gözü önünde ve güvencesi altında yapılır.

Xiaomi Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Xiaomi şarj doldurmama ve şarj soketinin kırılması gibi durumlar sık sık karşılaştığımız olaylardır. Elbette bu tip sorunlar için endişe yapılmasına gerek yoktur. Bu tip şeylerin düzeltilmesi uzman kişiler tarafından kısa bir sürede ve çok uygun fiyatlara halledilir.

Xiaomi cihazları şarj almıyorsa büyük ihtimalle sorun soketten kaynaklanıyor olabilir. Eğer sokette herhangi bir problem yoksa telefonun bataryasında bir problem meydana gelmiş olabilir. Bunun neden olduğunun anlaşılması da ancak uzman kişiler tarafından belirlenir. Yani kişilerin telefonun neden şarj alıp almadığını evde anlaması mümkün olmaz.

Bu sebeple bir uzmanla görüşülmesi kişilerin bilgi edinmesi açısından daha iyi olacaktır. Eğer şarj soketi kırıldıysa yine aynı şekilde bünyemizde bulunan ve bizimle beraber çalışan uzman kişiler tarafından soket değişimi hızlı bir şekilde müşterinin gözü önünde yapılır. Bu sayede herhangi bir problem yaşanmaz. Bu şekilde insanların problemleri kolaylıkla çözülür.

Xiaomi Şarj Almama Sorunu

Xiaomi telefonlarda bazı durumlarda şarj almama gibi sorunlarla karşı karşıya kalınabilir. Bu şarj almama sorunu telefonun bataryasından veya telefonun soket kısmından dolayı kaynaklanıyor olabilir. Bunun neden olduğunu anlamak için telefonu bir uzmana göstermek ve sorunun ne olduğunu kısa sürede anlamak kişiler için çok daha faydalı olur.

Bu sayede sorun kısa sürede çözülürken kişiler de istediği verimi elde eder, telefonlarına kısa sürede kavuşur. Eğer bir telefon şarj olmuyorsa ve şarj aleti ne kadar zorlanırsa zorlanırsın soket hala çalışmıyorsa asla şarj cihazının ucu ile sokete baskı yapılmamalıdır.

Bu tip baskılar telefona da kendi içine de zarar verebileceğinden dolayı asla tavsiye edilmez. Bu sebeple kişilerin bu tür problemlerle karşılaştıklarında hemen bir uzmana telefonu götürmesi ve gereken işlemlerin yapılmasını istemesi telefonun içinde bulunan cihazlar tarafınca çok daha iyi bir seçim olur.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Genel olarak şarj soketi değişimi fiyatı telefondan telefona göre değişiklik gösterir. Yüksek marka telefonlarda cihaz parçaları pahalı olduğundan dolayı soket değişim fiyatları da elbette pahalı olur.

Fakat Xiaomi gibi telefonlar hem fiyat açısından piyasaya göre güzel hem de kaliteli olduğundan dolayı soket değişim fiyatları normal tutulur. Ortalama olarak şarj soketi değişimi fiyatı söylenmesi gerekirse ortalama bir aralık olarak 80-200 arası söylenebilir. Bu sayede uygun fiyatlandırmalar doğrultusunda telefon soketi değişimi yapılır ve telefon tekrar şarj almaya başlar

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.