Oppo Şarj Soketi Değişimi

Oppo Şarj Soketi Değişimi

Oppo marka mobil cihazlarda meydana gelen her türlü arızalara en iyi çözümler bulan teknik servis olarak güvenilir hizmetler veriyoruz. Mobil cihazlarda şarj sorunu yaşanmaya başlandığında, cihaz kullanılmamaya başlayacaktır.

Oppo şarj soketi değişimi servisimizde, alanında uzman kişiler tarafından uygun fiyat seçenekleri ile yapılıyor. Müşterilerimize güvenilir hizmetler verdiğimizi her zaman göstermeye çalışıyoruz. Bunun için şarj soketi değişimi gibi işlemleri müşterilerimizin yayında yapıyoruz. Hiçbir müşterimiz, tamir işlemleri sırasında, başka parça değişti mi, bilgilerim kopyalanır mı, okunur mu gibi olumsuz düşüncelere kapılmaz.

Müşterilerimizin bize teslim ettiği telefonlar, gizli bölümleri hiç alınmaz ve tamamen 7/24 kamera ile takip yapılan alanda gerekli işlemler yapılır. Servisimizde yapılan her işlem için garanti verilir.

Oppo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Oppo şarj soketi değişimi nasıl yapılır konusunda, servisimiz ile iletişim kurarak bilgi alınabilir. Şarj soketi değişimi işlemleri, sorun tespiti yapıldıktan sonra gerçekleştiriliyor. Oppo ürünleri için şarj soketi testleri yapıyor ve şarj alma durumlarını gözlemliyoruz. Şarj soketi sağlam görünüyorsa, öncelikle farklı şarj kablosu ile şarj denemesi yapıyoruz.

Şarj soketinin hasarlı olduğunu tespit ettiğimizde, özel ekipmanlarla telefonun içini açıyor ve parça değişim işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Şarj soketini yerinden sökmeden önce müşterilerimize, telefonda ya da tablette kayıtlı bulunan hiçbir bilginin silinmeyeceğini, sadece soket değişimi yapılacağını belirtiyoruz.

Alanında uzman elemanlarımız, şarj soketi değişimlerinde hem sökme hem de yenisini takma işlemlerini orijinaline uygun olarak yapıyor. Şarj soketi değişimi tamamlandıktan sonra telefonun tüm parçalarını yerine takıyor, şarj kontrolü yapıyoruz. Cihazın şarj olduğunu müşterimize gösteriyor ve güvenli kullanım konusunda bilgilendirmeler yapıyoruz.

Oppo Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Mobil cihazlarda şarj dolmama sorununun yaşanması, o cihazın kullanılamaması anlamına gelir. Teknik elemanlarımız, bu sorunları kısa sürece çözerek kullanıcıların yaşayacakları mağduriyetleri ortadan kaldırıyor.

Oppo şarj soketi değişimi fiyatı cihaz modeline göre değişse de, servisimizde düşük ücretlidir. Şarj soketinin kırılması, mobil cihazlarda en sık karşılaşılan ve hemen değiştirilmesi gereken bir durumdur. Şarj soketinin kırılması, yanlış şarj aletlerinin takılmaya çalışılması, cihaz şarjda takılı iken sert zemine düşmesi ya da yanlış zorlamalar sonucu meydana gelir.

Şarj soketi bağlantılarında ya da elektrik akımı ileten bölümlerinde meydana gelen en küçük kırılmalar, şarj sorununa neden olur. Oppo kullanıcılarının gözü önünde şarj soketi değişimi yapıyor ve şarj dolmamaya neden olan sorunları bizimle birlikte görmelerini sağlıyoruz.

Oppo Şarj Almama Sorunu

Oppo cihazlarınızda karşılaşabileceğiniz her türlü arıza sorunu ile ilgili servisimizden bilgi alabilirsiniz. Güvenilir hizmetler sunduğumuz için Google haritalarda servisimiz hakkında, yüksek olumlu müşteri yorumları yer alıyor. Oppo cihazlarının tüm modelleri için yaptığımız şarj soketi değişimi işlemlerine 6 ay garanti veriyoruz. Şarj almama sorunu ile karşılaşanlar, sorunun nedenlerinin neler olduğunu bilmeyebilir.

Servisimizde, alanında uzman kişiler, gerekli kontrolleri yaparak, sorunun ne olduğunu anlarlar. Şarj almama sorunu, soketin kırılması, kirlenmesi ya da şarj kablosu hatalarına bağlıdır. Tozlanma ya da sıvı teması gibi durumlar, şarj soketinde kirlenme meydana getirir ve soket ile şarj kablosu elektrik akımının engellenmesine neden olur. Şarj soketi kırılmaları en büyük sorundur ve şarj soketi değişimi yapılarak sorunlar çözülür.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Oppo cihazları kullananlar, cihazın sunduğu üstün özellikleri sürekli kullanmak isterler. Bunun için oppo telefonlarını yanlarından ayırmazlar ve günlük hayatlarının bir parçası olmasını sağlarlar. Cihazların şarj soketinde meydana gelen arızalar, şarj almamasına neden olurken, şarjı olmayan cihazın kullanılmamasına sebebiyet verir.

Oppo şarj soketi değişimi fiyatı servisimiz tarafından tüm müşterilere en uygun fiyat seçenekleri ile sunulur. Oppo modellerine göre oluşturmuş olduğumuz fiyat tarife listesini tüm müşterilerimiz görebiliyor. Şarj soketi ile ilgili yaptığımız tüm işlemler, müşterinin yanında ve gözü önünde yapıldığı için hem fiyat hem de işlem garantisi vererek işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında yüksek olumlu yorumların yapıldığını gören ve bize uzak olan müşteriler, şarj soketi değişimi için telefonlarını kargo ile bizlere gönderebiliyor. Bize gönderilen cihazların arızı testlerini yapıyor ve müşteri ile iletişim kurarak, tespit edilen sorunları yapılacak işlemleri bildiriyoruz. İşlem sonrası sağlam olarak telefonlarını kendilerine ulaştırıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir