Reeder Şarj Soketi Değişimi

Reeder Şarj Soketi Değişimi

Reeder marka tüm mobil cihazların şarj soketlerinde yaşanılan her türlü sorunu uzman elamanlarımız ile tamir ediyoruz. Reeder şarj soketi değişimi işlemleri her zaman alanında uzman elemanlarımız ile müşterilerimizin gözü önünde yapılır. Mobil cihaz sahipleri, arıza tamiri için getirmiş oldukları cihazlarda kayıtlı olan bilgilerin kopyalanması ya da okunması konusunda endişe yaşar. Servisimizde tüm işlemler, 7/24 kamera ile takip edildiği ve müşterinin yanında yapıldığı için bu sorunlar yaşanmamaktadır.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak ve şarj soketi değişiminde başka işlemler yapılmadığını göstermek için tamir işlemlerini gizli bölmelerde değiş açıkta yapıyoruz. Reeder marka cihazlarda yaşanılan şarj doldurmama sorunlarına neden olan şarj soketi arızaları işlemlerinin tümünü garantili olarak gerçekleştiriyoruz. 7/24 kamera takibi altında işlemler yaptığımız için müşterilerimiz cihazlarını güvenli bir şekilde teslim edebiliyor.

Reeder Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Reeder şarj soketi değişimi işlemleri her zaman müşterinin gözü önünde yapılır. Şarj soketi değişimi sırasında, cihazda kayıtlı bulunan hiçbir veri silinmez ve farklı bir yere kopyalanmaz. Alanında uzman elemanlarımız, parça değişim işlemlerini özel aparatlar kullanarak, orijinaline uygun şekilde yapar. Şarj soketi arıza tespitini yaptıktan sonra özel aletler ile cihaz açılır ve şarj soketi yerinden çıkartılır.

Kırılmış ya da yıpranmış olan soket yerine yenisi takılır. Şarj soketi değişimi işlemlerine 6 ay garanti veriyoruz. Yeni şarj soketi yerine takıldıktan ve gerekli bağlantıları lehim yapıldıktan sonra şarj doldurup doldurmadığı kontrol edilir. Gerekli kontroller yapıldıktan ve cihazın tüm parçaları yerine takıldıktan sonra müşteriye sağlam olarak teslim edilir. Şarj soketi değişim işlemlerinde, ilk olarak şarj kablosu kontrollerini yapıyoruz. Şarj soketinde meydana gelen kirlenmeler çoğu zaman şarj sorununa neden olabiliyor.

Reeder Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Servisimiz, reeder şarj soketi değişimi fiyatı konusunda müşterilerine her zaman en uygun seçenekleri sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizden dolayı, Google haritalarda servisimizle ilgili olarak müşteri yorumlarının yüksek ve olumlu olduğunu görebilirsiniz. Müşterilerimizin gözü önünde yapmış olduğumuz tüm işlemler, hizmetlerimizin güvenilir olduğunu göstermektedir. Reeder cihazların şarj doldurmama nedenleri, şarj soketi ya da şarj kablosu arızalarına bağlıdır. Şarj soketinde meydana gelen ve gözle görülemeyen kırılmalar, şarj doldurmama sorununa neden olur. Şarj soketinin kırılması ise cihazın yüksekten düşmesine ya da şarj kablosunun sert bir şekilde takılmaya çalışılması ile meydana gelir. Şarj soketi ile ilgili değişim işlemlerini yaptıktan ve cihazı şarj edilebilir durumu getirdikten sonra müşterilerimize dikkatli kullanım hakkında bilgi veriyoruz.

Reeder Şarj Almama Sorunu

Elektronik cihazlarda şarj almama sorunu yaşandığı anda cihaz kullanım dışı kalmaya başlar. Reeder mobil cihazlarda yaşanılan şarj almama sorununun neden kaynaklandığını bilmek gerekir. Kullanıcılar, cihaz içinde meydana gelen arızaları anlayamayacakları için servisimiz tarafından sunulan hizmetlerden faydalanmalıdır. Şarj almama sorunu, şarj kablosunda meydana gelen kırılmalar, şarj adaptörü arızası ya da şarj soketi sorunlarından kaynaklanır.

Alanında uzman elemanlarımız, tüm ihtimalleri göz önünde bulundurur ve sorunu tespit ederler. Reeder şarj soketi değişimlerinde müşterilerimize her zaman en uygun fiyat seçeneklerini sunuyoruz. Bu müşterilerimizin hizmetlerimizden güvenli ve garantili bir şekilde faydalanmasını sağlıyor. Şarj almama sorunu yaşandığında, arıza tespiti ve parça değişimi işlemlerini müşterilerimizin yanında 30 dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Reeder marka mobil cihazlarının her modeli için şarj soketi değişimi fiyatı farklıdır. Müşterilerimize, fiyat listesinde yer alan ücretlendirme üzerinden hizmet veriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz, cihazlarının modelleri için belirlene şarj soketi fiyatlarını görebiliyor ve yapılan işlem sonucu ne kadar ödeyebileceklerini görüyor. Reeder marka cihazlar için şarj soketi değişimlerinde orijinal yedek parça kullanıyoruz. Parça değişimi işlemleri sonunda 6 ay garanti veriyor ve verilen hizmetlerin güvenilir olduğunu gösteriyoruz.

Uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz hizmetlerimizde, değişim işlemleri için servisimizde gizli bölümler bulunmamakta ve müşterilerimiz yaptığımız tüm işlemleri izleyebilmektedir. Şarj soketi değişimlerinin orijinaline uygun yapılabilmesi için özel aparatlar kullanıyoruz. Yüksek olumlu müşteri yorumları aldığımız için birçok kullanıcı cihazlarını kargo ile göndermektedir. Kargo bize ulaştığında en kısa sürede şarj soketini değiştiriyor ve kargo ile geri gönderme yaparak, müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.